| OlGuTsIkA_3343 a întrebat:

Cind ati avut parte de primul sarut? cum s-a intimplat? dar de prima iubire?

Răspuns Câştigător
| angelina_2665 a răspuns:

Eram prin clasa a 6-a, imi placea foarte mult de un baiat.mai apoi vara cind trebuia sa trec in a 7-a el i-a propus sa se intilneasca unei prietene de ale mele foarte bune desi imi placea foarte mult o inkurajam in ce privea raspunsul adica sa fie afirmativ.ei au duso putin poate o saptamana.eram deja a 7-a prin noiembrie eram la disco el s-a apropiat de mine si mi-a spus sa iesim afara.mai apoi mi-a propus sa ne intalnim,eram cea mai fericita! ne-am sarutat peste citeva zile desi doar pe buze,dar a fost uimitor, a fost prima data! ne-am intilnit o luna si ne-am despartit, a doua zi era ziua mea eram foarte trista( desi ne despartisem m-a sunat primul sa ma felicite.trecuse vreo 3 luni era pe la Pasti si din nou aceeasi senzatie,ma topeam cind era linga mine. si nu trecuse mult timp iarasi despartirea., dar parca nu puteam unul fara altul, vorbeam ne scrieam.nu puteam fara el cind il vedeam mi se oprea rasuflarea, hmm dragoste?! nu stiu desi aveam doar 13 ani.venise vara ne-am "reunit", iarasi clipe de neuitat.dar aceeasi poveste, .despartirea.eram suparata trista...dar stii parca nu puteam unu fara altul.trebuie sa fim impreuna macar putin, trecea o bukata de timp si din nou macar o seara impreuna.asa a tinut doi ani la noi, intilniri despartiri. povestinduti toate astea mi-am adus multe aminte., si chiar ca ma intilnesc de vreo 6 luni si il iubesc simt ca pe pentru primul sentimentul e mai profund, inteleg ca prima dragoste este cea mai mare si la fel ca primul sarut nu se uita niciodata)))

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai primul sarut, a fost si prima iubire. ca sa zic asa. si s-a intamplat pe la 13 ani jumate. s-a intamplat brusc si fara sa ma gandesc. tongue o copilarie. pe care n-am stiut s-o gestionez