| username_3216 a întrebat:

Cine credeti ca inseala mai mult? barbatul >>>::: sau >>>femeia?:::

Răspuns Câştigător
| Tiberius a răspuns:

Noi... Ele numai dupa profit in **** mealaughing)))

21 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Barbatul!

| Sperman a răspuns:

Ambii inseala la fel. Nu exista barbatii inseala mai mult ca femeile si invers.
Totul depinde de caracterul persoanei, de persoana pe care o ai langa tine, cum se ocupa acea persoana de tine.
Daca un barbat/o femeie, nu se simte satisfacut/a de piretenul/prietena lui/ei e normal sa caute in alta parte.
Oferai fericirea si te asigur ca nu va pleca nimeni de langa tine. Binentales, daca nu gaseste altu/alta mai bun/a ca tine. laughing

| BubuLina999 a răspuns:

Sa fim seriosi acum... oricine inseala canda ...cu privirea cu gandul. chiar si in modul propriu al cuvantului. deci

...amandoi INSEALA. poate in egala masuratongue

| DenisaAbdn a răspuns:

Toti suntem la un moment dat, mai mult sau mai putin, infideli. Unii fizic, altii emotional sau sentimental.Sa stai cu un partener pe care nu il iubesti este tot o forma de infidelitate, sa vorbesti cu un prieten de sex opus despre problemele tale din cuplu e tot infidelitate. Iar unde apare infidelitatea, apare moartea iubirii. Restul e minciuna.
Si sa nu uitam ca nimeni nu apartine nimanui cu totul.

| adrianajollie a răspuns:

Barbatii tongue

| misterioaѕa a răspuns:

Cel mai mult inseala barbatul, in cele mai multe cazuri, dar sunt cazuri in care femeia este cea mai rea, parerea mea

| Mihai7best a răspuns:

Fiecare va zice sexul opus laughing depinde de persoana

| Bubuuuu a răspuns:

Barbatul. cred thinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Femeia happy

| Astaeparereamea a răspuns:

Barbatul cerceteaza nu inseala, femeia inseala din prostie, gelozie si uite-asa ai pleaca barbatul in delegatie pentru un an de zile si cand se intoarce gaseste 3 copii in loc de doi, doar exista telepatie si sex virtualicesc

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Clar ca barbatul!happy

| ElevatorStricat a răspuns:

Este o vorba. Femeile sunt cu^ve exeptand mama si sora dar si ele sunt femei asa ca si ele sunt. Barbatul inseala mai multtongue

| FanMJJ a răspuns:

Conteaza?

| astridwhite a răspuns:

Femeia

| astridwhite a răspuns:

Femeia, contrar a ceea ce se crede. Barbatul (de regula) inseala si se lauda cu aventurile si cuceririle lui. Femeia (de regula) ascunde si traieste dragostea interzisa inauntrul ei. De obicei nu se afla, si de asta se crede ca barbatii inseala mai mult. In realitate... e altfel. Mai ales femeile frumoase, care vad mult mai greu sa ramai fidela sau sa rezisti avalansei de complimente pe care o fac barbatii fara minte. Trebuie sa fie destul de stapana pe ea... dar si asa e greu.

| AndyMcFlurry a răspuns:

Brocoly

| AndyMcFlurry a răspuns:

Brocoly!

| dalila a răspuns:

Depinde... poate si femeia si barbatul.deocamdata nu e nici o statistica facuta.asa ca fiecare e liber sa faca ce vrea

| nadyank a răspuns:

Nici unul in cazul in care au gasit adevarata jumatate happy

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Eu cred ca barbatu'. ma rog.depinde d situatie[winking]

| adiana_1536 a răspuns:

A insela e un cuvant dur. Dragostea de obicei e inselatoare.Nu prea poti insela pe cine iubesti. Iar daca tot ai inselat :1. Nu tu-ai definit iubirea, 2.Nu ai cunoscut iubirea, 3.Prostia si/sau curiozitatea si-au impus punctul de vedere. In ziua de azi relatile sexuale sunt la ordinea zilei. Fara juraminte de iubire.Placeri pe moment. Iar daca e cazul unei casatorii, nu e discutabil.