| funkiehair a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la NEXT TOP MODEL?

Răspuns Câştigător
| NoNamee a răspuns:

De Emma imi placeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee extrem de mult. Sper sa castige. Cred ca Roxana v-a castiga sau Alexandra. una din ele dar mie nu-mi place de nici o culoare de Alexandra sau de Laura mieeeeeee imi plaaceeeeeeeeee de Emmmmmmmmmma :X:X:X:X

8 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Laura sau Emma, mie ele doua imi plac mai multbig grin

| CristinaElena96 a răspuns:

Cred ca Emma, e draguta si naturala, e slaba si frumoasa celelalte false si arogante
si a 2 ar fi :Laura care e ff inalta si slaba si pozeaza super misto

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Mie imi placea madalina si lucia.pacat ca a iesit pisy 1 (lucia) poate sa aiba sanse si madalina.e dragutza.pe ema nu o suport!

| loryM_5129 a răspuns:

Emmaa sigur. imi place foarte mult de ea si sper sa castige!

| adytzu98 a răspuns:

Mama laughing

| RockPrincess a răspuns:

As vrea sa castige Roxana. Mi se pare draguta, nu falsa ca celelalte [ex. Madalina ]\

| OoFreeHugOo a răspuns:

ema alexandra sau laura.winking

| antoniaroberta a răspuns:

Mai mult ca sigur va castiga emma...e frumoasa natural ...lucia era o fata vulgara si vorbea destul de urat cu toate ca era simpaica.comportamentul lasa de dorit la lucia:*emma ai sa castigi pwpwppw:*:*:*:*:*::*