| Gogoasa24 a întrebat:

Cine e gay sau bi e atras de băieți sentimental și sexual? Nu știu de ce ma atrag fetele tranny și penisurile dar nu sunt gay sau bi și nu vreau sa fiu, nu as pupa o fata trans sau un băiat sau sa am sentimente niciodată, pot avea sentimente doar pentru fete, va rog ajutați ma, mi e frica sa nu fiu gay sau bi de o perioada nu ma mai excita fetele în trecut ma excitau, e din cauza ca m-am uitat prea mult la filme porno cu femei? Nu vreau sa fiu gay sau bi. Nu sunt atras nici fizic de băieți sau sentimental.

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Nu esti gay daca o placi pentru feminitatea ei, nu pentru organ.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Când ajungi în pat cu un băiat atunci sa te speri în a fi bi sau gay laughing Mie îmi plac bărbați frumoși cu mușchi și cred ca doar ii admir ca arata foarte bine.

| Donsavas a răspuns:

Gay esti daca nu ti plac fetele dar iti plac băieții. Dacă iti plac fetele cis si trans, cu sau fara penis, nu te face gay sau bi decât daca vrei tu sa fi pasivul unui trans.

| SG1995 a răspuns (pentru Donsavas):

Dacă îți plac tipele trans cu penis e definetly o chestie gay, cel puțin pe ăștia gay îi înțeleg, vor un mascul, dar pe ăștia atrași fete cu plă, sau de băieți cu *** (există și de -ăștia, nu întreba am imagini horror pe creier) e cam ciudat, ce vezi la persoana aia, practic nu e nici bărbat nici femeie, la fel cum nu îi înțeleg nici pe gay efeminați, înțeleg că îți plac cucu dar fi bărba în pla mea.

| SG1995 a răspuns (pentru Donsavas):

Fără supărare, dar organul masculin la o "femeie" e turn Off, e ca un elefant într-un apartament de bloc.

| Donsavas a răspuns (pentru SG1995):

Nu esti gay daca o placi pentru feminitatea ei, nu pentru organ.

| frestyfd222 a răspuns:

Sunt atras de penisuri(am 14 ani)