| buffymuff a întrebat:

Cine este "A" in serialul Pretty little liars?

5 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Nu se stie...

| Peaches a răspuns:

De fapt, in carte scrie ca A este de fapt sora geamana schizofrenica a lui Alison pe nme Courtney. Ea o ura pe Alison pentru ca Alison era populara si ea nu (era tinuta secreta). Asa ca i-a luat locul lui Alison si a trimis-o pe aceasta in Radley. Alison s-a intors si si-a omorat sora pentru a-si recapata identitatea.

| JeffRider93 a răspuns:

La sfârșitul sezonului 5 și începutul sezonului 6 se știe că *A* este fratele lui Alison, care se presupune a fi mort (dar nu este, logiclaughing ) și prietenul imaginar al lui Jason.

| ScottEuclid a răspuns:

Pana acum Mona, Toby, Spencer, Alison, Lucas, Melissa si am auzit ceva despre Darren Wilden. Mai banuiesc ca sunt Ezra si Paige.

| Biiibiitss a răspuns:

"A" este o echipa, nu o persoana. Ce stiu este ca din ea face parte Aria, Toby, Ezra, Alison si Mona... Pe parcurs o sa mai vedem cine... big grin.