| Mkeynes a întrebat:

Cine este de de vina? Barbatul ca incearca sau femeia ca accepta ..chiar daca ea este intr-o relatie

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Niciunul dintre ei in cazul in care NU va afla nimeni de relatia lor. big grin

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ambii, dar mai mult persoana care acceptă deși e în relație.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici unul nu este vinovat pentru ca in ADN ul nostru nu suntem proiectati sa fim monogami. afirmatii confirmate de antropologii de la Hardvard si Oxford

| Violleta2022 a răspuns:

Amandoi au vina, in aceeasi masura!

| Drimmero a răspuns:

Daca e sa luam cazurile barbat care ispiteste femeia maritata sau ce o fi ea si cedeaza e vina ei, daca e invers, cu femeia care ispiteste barbatul insurat e vina lui, ala care calca pe bec sa isi asume, e simplu, in viata dai de multe incercari, tu esti singurul/singura care decizi pentru tine, ai discernamant sau se presupune ca ai

| Freya1 a răspuns:

Si unul si altul.
Bărbatul ca incearca sa agate o femeie ce e intr-o relatie, Si femeia ca nu pune stop relației actuale daca vrea sa fie cu altcineva.

| Sofer a răspuns:

Niciunul nu are nicio vina.

| Holiday a răspuns:

Niciunul.

| Crackman a răspuns:

Pai ghici... Este femeia de vina, ca vrea.
Ca asa mereu exista barbatul care incearca dar femeia nu accepta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul