| ĄŇÐİ a întrebat:

Cine imi da niste statusuri de dragoste, fericire si tristete primeste funda!happy

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

SimultsSi` ii gasSesSc defecTe impresSi in cap. zi de Zi un fRaier care se creDe baIath` de baiaTh` daR ea va raMane tOot` sOora mea niciOodaTa n`Oo vOoi traDa jUr pe viata mea
Sper Baietii rai tre` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fetze
Crezi ca-mi pasa ce ai ? Oricum nu te respect. ai ambalaju` mistho . da` continutu` e infect
Faci planuri ? Nu ma include.Cuvintele sunt surde ,acel vechi eu nu te mai aude.
Imi tot repetzi ca tu nu esti ca ei . ca tsii la mine si vrei sa ma cuceresti ! imi pare rau. da` stiu defapt ce vrei. te prefaci . si ma plictisesti!
Toata lumea spune ca nu esti ptr mine . foarte bine. eu sunt ptr tine.
Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura !
Inca mai ai o viatsa in fata . te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa !
Fata desteapta saruta da` nu iubeste . asculta da` nu crede . si pleaca inainte de a fi dezamagita !
De baiatu` dorit de majoritatea fetelor . exista una deja plictisita de el.
De ce sa plang ? . suflete si inimi stiu si eu sa frang
Nu judec pe nimeni . le dau direct o sentitza dura
Eu stiu sa`nchei cand trebuie . tu nu stii sa te opresti ! Am spus : Viata e scurta ! . tu dc o lungesti ?
Imi place ce vrajeala conduci . da` pune frana ca te lovesti
Sperantza`i cea mai mare curva . care exista pe acest pamant . traieste cu fiecare . si totsi traim cu ea in gand
N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume
Noi vb`im de park ne-am certa ! Cand spui " ce mortsii matii faci ? pe unde esti ? " . inseamna ca vb`esti c`un prieten pe kre`l iubesti
Credeam ca traiesc un vis departe de realitate . si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte
Vrei sa incerci da` nu ai curaj . vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj ! . renuntsa la vise . sunt lucruri interzise . sunt doar idei fixe ! . nu pot fi atinse !
Si stie ca nu`mi face bine .Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire
M`ai vandut cand ai avut ocazia . eu nu te vand, te dau degeaba
ne-am indragostit ca draq . tu de mine , eu de altu
Si te inteleg . sau macar incerc sa ma prefac . m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"
Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste . Dar dragostea in prietenie – niciodata.
Nu exista remediu ptr iubire . decat sa iubesti mai mult
Varsta nu te protejeaza de dragoste , dar dragostea te protejeaza , in unele cazuri de varsta !
Nu ma gandesc niciodata la viitor . Va veni in curand !
Am tot ce`mi doresc . am imaginatsie !
Vin de pe un tsaram ciudat . nu stiu sa plang si nu inteleg dragostea !
Nu`mi ajungi prin inima nici daca-mi intrii prin vene

Nu distrug visele… injectez sperantza
mi-a zis tata odata o vorba desteapta . nu alerga dupa carutsa care nu te astepata . d`aia iti zic . esti liber ca o colibri . si daca e sa`mi dai papucii . da`mi pe mov
Anormal de normal si totusi provocator de altfel
Ingeru` sta drogat pe canapea . vezi coae` ca n`ai grija de persoana mea
Spune`mi tu daca nu. daca nu iti vine sa`mi dai pe tava sufletu
Risca`te cu mine !
Invatsa de acum sa ma cautsi . sau mai bine invatsa sa nu ma pierzi cat e inca azi
Crede in zane si uita de zmei . crede in dorintse implinite la 3 . crede ca intr-o zi el iti va zambi . crede de soarele de dupa ploi
Nu ma face sa plang ci da`mi doar 3 motive sa rad
Personalitatile, nu principiile pun lucrurile in miscare
Nu ma multumesc niciodata cu obsinuitul
Visez in culori , e mai usor.
Asa` ca nu plânge, revino`ti în fire`. Asa` e în viata, una trece alta vine.În fine`. Hai sa zâmbim ca viata`i frumoasa`. Chiar` daca`i plina de nebunii, nu îmi mai pasa
Imi place sa gresesc, caci nu gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`
ca eu sthiu clar,ti`o spun in urmatoru` vers : daca ar fi sa`ti spun cine esti ti-as spune Univers`!"
Fără să vreau,realizez cum imaginea ta,clară odată...Devine transparent
Tu o doreşti, şi ea sigur simte. E brutal de frumoasă, te lasă fără cuvinte
Tu , prietena ta si tot grupu de-nnecate ... am o vb pentru voi. aratati perfect din spate
prefer sa ma retrag sh sa nu fiu prea directa.sh te anunt ca imi place sa joc rolu' de indiferenta
Vorbesc ce e de vorbit!In unele cazuri iti dau dreptate.Felu ` meu de-a fi da frig gurilor ce vorbesc neintrebate !
Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!
Inca mai am probleme atunci cand ma exprim . Stiu … e greu cand nu reusim sa spunem ce simtim .
imbracata in zambete aproape orice om e fals . Am crezut in ochi sinceri si da . m.am ars`!
Nuu mai e ea, fata ce tacea! Astazi itsi spun pa! Ieri p0ate`i pasa
Imi aduc aminte cât de mult o iubea , cum prietenilor le zicea : Frate nu pot trăi fără ea .niciodata n`o sa mai simt ce simt cum simt acum . .legat de toate da` din pacate toate trec oricum. .""
Astazi ,daca aş putea sa imi pun o dorinţă ar fi să nu mai pleci niciodată de langa mine !
Şi ca deobicei ea adorme-n gând cu cine nu trebuie
greu cum ***` sa nu fie ? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie . .si mie ,si tie ,ti s`a intamplat la fel . . .ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el !

Fara minciunile si falsa ta identitate... Tot ce imi doresc acum este sa las trecutul in spate !
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata
Tot ce înainte nu vroiam,acum ma obsedeaza !Tot ce înainte îmi placea,acum ma enerveaza !
Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .
Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde !
Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente
Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri
Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut .amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult
Fetele n`au nici un defect, au doar un machiaj perfect
N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
Incepi sa'mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.
Cum e posibil ca simpla ta prezenta , creaza dependent
Nici cand nu a crezut mai ales la inceput . Ca va iubi atat de mult !
Distragi pe oricine cu zambetul tau fals . E acelasi ca si in prima zi cand eu am zis " Pa ! Te las"
E ciudat . Cum oare ... o secunda fara el te doare
Cu Femeia nuh Te pune` ... t0T` pe priMu loc ramane
N-am nevoie de educatie corecta, sfaturi sau tinuta decenta.Criticile sau barfele spuse de un ratat pentru mine`s de kkat!
Numai zic nimic.inkei Aici ca Doare.de'ar fi sa Curga Lacrimi.Sa Kurga ale tale
Te'ai indragostit de o scumpa domnisoara,dar ea nu te vrea.iti face viata amara ! Inconjurata de minciuna.viata mi se pare o gluma ,nu vreau sa sufar.prefer sa mint.sa nu arat ce simt !
Am ales,nu vb frumos pana la final. Te intorc pe dos. E un avertisment, e un compliment . Vreau atitudine la tne in comportament !
Si…plangem, in brate ne strangem si iertam, Suflete frangem si plecam
Destinul e pervers . ma fenteaza tot mai des . ma intreb oare ce nu a mers
Oamenii se intalnesc si se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenta de a se cunoaste. Se despart dar nu se uita
Vreau decat sa ma askulti ! nu pot sta cu gandu ca ma uiti
Viatsaa e ca o scena ca o lupta in arena si stii . cand cortina va cadea vei avea ce regret
Am citit de mult intr-o poveste si pe atunci eram doar doi copii spunea ca unde dragoste nu este nimic nu poate fii !
Imi place cum ma privesti, imi place cand imi zambesti . imi place la nebunie cand bati apropouri ca ma iubesti !

Te caut... printre nori de catifea. Te caut... prin mirosul din mana mea
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri….
Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… sufera cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
Dragostea este ca atunci cand nu vrei sa dormi pentru ca realitatea este cel mai frumos vis
Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti…
Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo…
In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad linga tine e bine e viata !
Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating
Si cu toate astea.tu stii cel mai bine ca orice ar face,tot la tine vine
Ma prind de mana ta,te aduc in lumea mea
Si chiar iti multumesc . Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc !
E greu sa ma gasesti, usor sa ma pierzi, si imposibil sa ma intorci
Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
Gandeste-te bine! Vei mai gasi alta! Dar nu va fi ca mine
Se-aude WoW toti isi pun mainile-n cap, Credeau ca au scapat nu m-am schimbat, Si nici nu o s-o fac prea curand, pe cuvant
Si daca zambesc nu inseamna ca te-am iertat.Tot timpul tu o sa fi cel vinovat
Fiekre zi O traiesti doar teoreTic E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS tre sa zambesti ! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti !
Privesc nesfârsitu Ce as putea face cu aceasta cenusa vie Când tu nu esti aici ? Unde sunt copertile acestei vieti ? Care este titlul si ce cuvinte o încheie ?
Vreau 2 vieti ca sa Poth sa Fuck tot c mi-am proPus si-aTunci cand Mor sa PotH sa va PrivesC d suS Vreau 2 aRiPi ca sa Poth sa zBor paNa l nori caCi numa` daK viseZi IncePi sa ZborI
Pote gresesc, poate nu esti tu.Poate m-amagesc sau poate nu.Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi.In orice razboi e mai usor in doi"
Sa nu-mi spui: "Adio, ne vom revedea, candva, la un wiskey cu cola ceva" Si ne vom aduce aminte De vremea cand vorbeam fara cuvinte
umblai cu ea stateati impreuna. Mie`mi ziceai ca ma iubesti Ha,ha ce gluma buna
Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit
Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.
Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.
Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza
Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.
Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu
Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea
Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.
Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.
Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.
Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!
Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.
La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.
Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.
Un zambet e ca 1000 de cuvinte
Teoria zambetului: Ingerii nu plang.
Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!
Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste
Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI"
Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa
Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!
Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".
Traiesc o poveste si visul e culoare !
Educata de destin,simt mult dar arat putin.
Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!
Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata
Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.
Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis
Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!
Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fii.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.

Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine
Azi ´ open y0ur eyes exact ca`n filme ) ´ . Chiar daca ´ nu te vede nimeni ´ Tu potsi ´ sa vezi ´ pe oricine
Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte
Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak
Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci
Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !
Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu
Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa?
Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut
Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes
Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza
Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.
Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine
Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!
Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului
Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti
Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!
De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!
Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil.Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil
Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!
Viata este ca o ora de matematica in care inmultesti si scazi, imparti si aduni , iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit si ai vrea s-o iei de la inceput dar s-a sunat.
Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.
T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atata 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrella
Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori
De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat

da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea
De ce mama nu ne-a facut surori? a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene.
N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna
Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura
Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile
Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !
Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x
Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!
Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…
Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!
N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza
Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput
Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?
Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...
Fara sa vreau te iubesc , deschide ochii si uita`te bine , in curand o sa realizezi ca si tu pe mine .
Sunt tipul`de fata care te vrea , dar de fapt nu are nevoie de tine .
Iubeste`ma sau uraste`ma. Mi`e indiferent. Oricum in ambele cazuri t`ai gandii profund la mine.
Ia`ma de mana, spune`mi unde am gresit si am sa incerc sa ma schimb , promit !
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…
As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
Chiar As plange pentru tine ...Dar imi curge rimelul`!
CEl are ieri nu te-a iubit nu te v-a iubii nici azi . Cel care te iubeste azi sigur o v-a face si maine !
Cine are un creier mic, o gură mare şi o parere de care nu ţine cont nimeni? TU!
Ceea ce obtin usor nu are nici o valoare
Esti cea mai misto foca intre balene
Iubeam sa te ador , acum iubesc sa te omor!

Eu sunt una,tu esti nimic.
Holbeaza`te cat vrei,oricum esti mai jos.
De obicei am tot ce imi doresc,iar ceea ce nu-mi mai e folositor arunc.Tu nu mai esti aici,ceea ce inseamna ca erai inutil.
Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam
Iubirea are preţ pentru cel ce o dă. Cel mai adesea ea nu înseamnă nimic pentru cel căruia îi este dată.
Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.
Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
Cand viata iti intoarce spatele… Prinde-o de fund
Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.
Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
Daca vrei sa scapi de foame – mananca sare… o sa-ti fie sete!
Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si sa zbori?
Dragostea eterna dureaza doar 1 zi… de Valentine’s Day…
Ti'am spus...Imi Rupi inima'ti rup capu! .
Sunt cea care totdeauna îţi răspunde când ceri întăriri, cea care nu se-ascunde, cea care poate face soare atunci când plouă, cea care poate să te ducă într-o eră nouă !
N`am uitat,cat am plans defapt,cat am regretat, am realizat ca tot ce`i bine nu tzine mereu cu tine,retzine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bïne!
Daca iti spun ca te iubesc Pun pariu ca te toopesti .Incearca sa zambesti, e frumos afara.Si frumusetea ta speciala ma baga in boala
Orice ar fi stiu ca ma iubeste pan` la cer ... cu sufletu` lui de baiat de cartier`
Si cand ne intalnim, mi-e greu sa te vad la plecare...caci atunci cand sunt cu tine soarele meu rasare!
Desi am trecut prin multe,suntem inca impreuna . Caci nu poti sa cazi , cand tii pe cineva de mana .
Nu stiu cum sa te mai privesc.Cum sa te mai iubesc.
Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu aşa " să fii cuminte !"
Fă-ţi timp să iubeşti tot ce e sub soare.
Şi plimbându-mă prin ploaie, mi-am amintit de tine…Mă gandeam ce bine ar fi daca ai fi cu mine.

Tin la tine chiar daca nu ti`o spun prea des.
Cand sunt cu tine,totul pare mai bine .

Iti spun pentru a mia oara , fiecare zi cu tine este extrordinara !
As da tot ca zambetul de pe buze sa nu iti dispara !
Teoretic,te ador;x.Practic,te iubesc!
Stiu ca un simplu "multumesc" nu este de ajuns pentru toate momentele frumoase pe care mi le-ai oferit. Pentru clipele de neuitat si pentru emotiile incercate... Pentru fluturasii din stomanc sau pentru zambetul de pe fata mea...
Lupta pentru visul tau, chiar daca te ranesti pe drum! Dragostea e ca zambetul; daca n-o daruiesti,nu valoreaza nimic!
Drogata de parfumul dragostei ce o port pentru tine
nu conteaza cu adevarat ce ai in viata,ci pe cine ai alaturi cand treci prin viata
Dragostea inseamna sa daruiesti celor din jurul tau ceea ce au nevoie,nu ceea ce merita...
Cand ma privesti ce regreti mai mult: lucrurile pe care le-ai pierdut sau sansele pe care le-ai avut?

Buai ai crezut ca fara mine viata e usoara,dar a cam inceput sa te cam doara

Hai ,, bye-bye " ramai cu bine , vezi ca deja intreaba curvele de tine.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia.

Pe noi ne despart 100 de pasi . Fa`l tu pe primu iar eu ii voi face pe restu , 99 .

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.

Friends are forever. Boys are whatever.

Am nevoie de tine , te vreau ! OFFLINE

daca nici acum nu o sa`mi spui buna , am prietene care ma suna sa`mi zica ,, Fattta esti de 100 de ori mai buna !

Te uiti la mine invidios de sub breton , dar eu te vad mai pierdut ca un apel pe telefon.

Zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent ce fac ei se iarta si se-mpaca .

Vreau sa ma iubesti fara nici un regret iti promit ca am sa fiu singurul tau defect.

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si adoram pe cei ce ne ignora,pacat ca ranim pe cei ce ne iubesc si iubim pe cei ce ne ranesc

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa

Esti locu'n care intotdeauna m'am intors Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta

mereu va fi una care sa planga dupa tine da` nu eu scumpule

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele care i'au facut pe fraieri sa planga.

Tare as vrea sa ne loveasca doua sageti:pe tine Sageata Albastra,iar pe mine sageata lui Cupidon!

Te-a iubit si ai pierdut-o, in fine,nu tinea doar de tine,ca daca stai sa te gandesti tot el ti-a luat-o si tu ca prostu`ai lasat-o!Ti-a furat-o!

Vei cauta mereu la o alta "ea" ceea ce adorai la mine candva

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita

un Gen de tiPa duPa caRe se TsiPa

Sunt tot ce vrei Si nu mai poti avea Tot ce`ai avut Si n`ai putut pastra.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca acum e altcineva in viatsa` mea

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei,si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Eu nu înghit în sec,înghit în demisec.Următoarea lege o aştept direct.Mă exprim să înţelegi mesaju`.Eu nu`s măta să`mi cenzurez în faţa ta limbajul.

Sentimentul nu dispare ca vacanţa de vară.Uneori e mai nociv ca fumu` tras dintr`o ţigare.

Poate acum nu ai chef nici să o bagi in seamă.Dar dacă mâine dispare,ai să vezi ce mult înseamnă.

Hai învaţă să treci peste,viaţa nu e o poveste.Cand destinu`ţi joacă feste,nu trebuie să plângi,zâmbeşte!

Fetele au început să facă ce vor.Totul e show si băieţii vor din nou.

Eşti diferită de toate şi meriţi să te laud.M`ai ajutat când mi-a fost greu şi meriţi să te aplaud.

Nu merită să plângi,să te distrugi pentru o greseală.La vârsta asta,orice greseală face parte din viaţa normală.

Vreau să uit tot ce`a durut.Să întorc pagina şi să spun "A trecut".Nu`mi pasă ce`a fost cândva,sunt alta acum,şi alta e viaţa mea.

Ce unii au şi nu apreciază,alţii îşi doresc şi doar visează.

Cu zâmbetul pe buze şi cu capul sus ,voi ajunge întotdeauna unde mi-am propus!

Realitatea bate şi platoul de filmare.Viaţa e frumoasă şi fără efecte speciale!

Nu sunt o sfântă,dar nici o vagaboantă.Însă respect pentru băieţii care ştiu cum să se poarte cu o fată.

Să uităm tot ce a fost, din trecut să te răpesc. Ştiu că vrei, altceva. Viaţa ta o pot schimba.

Fiecare lucru îşi are vremea potrivită. Şi fiecare vârstă îşi are nebunia ei de o clipă !

Toate pozele cu tine am sa le rup pana maine nu mai pot sa le privesc ca d tine imi amintesc...

Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Cuvinte frumoase am uitat sa rostim! Ne era park mai ushor sa ne ranim!

N`ai cum sa te joci cu viata mea...cineva inaintea ta era expert in asa ceva.

Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

Multii ma judeca dar nu stiu cum e viata mea . daca zambesc nu inseamna ca nu e grea!

As vrea sa cred ca dupa moarte ...Am locul meu acolo sus... Si inca vreau sa cred ca poate. Voi fi fericita indeajuns

Am iubit un inger.dar acum sa facut drac

N'ar fi frUmoS .N'aR Fi cInStiT sA nU rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT DaR CaNd IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar

Te dai deStept . iti canti singur`in struna . eu ma pis pe tine si iti urez o viatsa buna

Pozele cu mine.Stiu ca nu-ti fac bine.Pe ascuns cand le privesti.Mai rau tu te amagesti

Asculta`ma bine ! u` esti vinovat ! fiindk niciodata nu m`ai respectat in bratzele` lui am gasit iubire ce nu am putut primit de la tne`

In orice clipa ma gandesk cum` am ajuns sa te iubesc ? erai prea dulce la inceput da acum stiu te`ai prefacut . dc n`ai spui din prima zi ca n`ai sa ma poti iubi ?

Acum du-te ! Fa ce vrei ! Dar sa nu mai ai tupeu sa privesti in ochii mei

Fa ce poti sa faci,ca tot ce faci,faci pentru tine.Tot ce faci,tre` sa faci pentru tine.Eroii`s doar in filme

Nu ғί sίreт cu mίne cã тe ғαc ғundίtsã.

In continuare crezi ca totul iti apartine,poti sa ai orice insa clar, nu si pe mine!
Ti-ai dori una ca ea... dar ea are deja pe unul mult mai bun ca tine
Cu siguranta va fi intotdeauna o fata care te va astepta, insa nu eu sunt aia.
Love is in the air! Pacat ca bate vantul.
Educata de destin. Simt mult si arat putin.
Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!
Fiecare zi e speciala. Oricum e plina de atractii . Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h .Baieti nu am eu ? ei sunt peste tot ! bye bye ramai cu bine ,vezi ca intreaba tarfele de tine
mi-a zis mami odata o vorba desteapta." Printesooo` nu alerga dupa o caleasca ce nu te asteapta !
Sunt doar realistaaa...Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa
Nu mai cred in vorbe goale. Poti sa ma ranesti. Raman tot`n picioare !
daR timpul se zice ca le vindeca pe toate. viatSa merge inainte ,si eu cu ea mai departe
Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul ! E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu`
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa
privesc tigarea care arde, fumul se ridica la cer
maine nu voi fi ca azi, nu mai sunt la fel
Si totzi ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat "
Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine ! Acum,sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat,iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta
Chiar daca iti pierzi aripile-n zbor.continua sa visezi
Viata merge inainte dar continui sa visez.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfarsit e un nou inceput.

Plâng mâine,astazi am treaba
Stii ca nu stau ´ Dupa n0r0k ;;] ´ . Si daca vreau ´ :* ! sa iaSa ´ fum. Stiu unde sa dau f0k
N'ar fi frUmoS .N'aR Fi cInStiT sA nU rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT DaR CaNd IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar
Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine
Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut.
Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa
Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere
Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!
Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume.
A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna.
Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă.
Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă.
Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu.
Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!
A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni.
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!
Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima , pe care nu le poti pronunta
Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate
traiesc din amintiri.si'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
esti aproape.da totushi.atat de departee
poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi
Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi.Akum sunt eu
E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trekut tot ce ai simtit.
esentele tari se tin in sticlutele mici
E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti.
Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,altora nu le pasa
Când erau mici.fetiţelor le plãceau sã se joace cu pãpusi,iar bãieţilor cu masinue.Acum,fiind mari.bãeţilor le plac pãpusile,iar fetelor masinuţele.

DuC GuNoiu` Te laS unDevA ?
Fєricirєą є Ό bąŋcŋΌtă mąrє...uŋii Ό primєsc si uită să mai dєą rєstuŁ
Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data... Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra
Barbatii au descoperit focul dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el
Te deranjează că-ţi cunosc psihologia, vorba aceea, te-nseli în privinţa mea mai rău decât te înseală femeia ta.
Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte.
Îmi vine să-ţi sparg dinţii.Dar de ce să te fac să arăţi mai bine ?
Azi am prieteni.Mâine poate ei mă lasă.Azi nu iubesc deloc.Mâine poate`mi pasă
zambetele de decor,venele pline de alcool...cam asa arata un om gol in interior
Ironia face ca totul sa ajunga intr-o clipa doar praf.
Am Învăţat Că Viaţa E Ðură.Ðar Încă Иu Am Învăţat Să Mă Ridic Ðupă Fiecare Łovitură.
S-aя Żice că Ťoтul Ťяece, Ðaя Şтii Amice, Că oяice ßußă-ţi lasă cicaтяice?
Încă Am Sufleт Ðe Copil,Care Refuză Să Crească.Si mi-e egal cu zero тoт ce spune lumea asтa proasтă!
Tu mă ţi de mână , Eu te ţin de FRAIER
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceput.
Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati
Fericita pana la ultima suvita!
Mintile stralucite discuta idei. Mintile luminate discuta evenimente. Mintile "scurte" discuta oamenii!
Si ce usor e sa zambesti` cand ai incredere`n ceea ce esti
Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.
Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine
Din cauza ta sunt fericita !
E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi
Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine
Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •
Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Shi doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • si-o iau de la inceput •
N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma

Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu`l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz?
mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •
Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • J` tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete
Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"
Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit•
Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
Shi poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •
mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putealove struck • mi-ai dat sperantsa s`o traiesc si`o traiesc prin ea
Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Shi o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •
Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea
Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin • Facem ce stim
Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti
Peste toate trecem cu capul SuSlove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS
Cu tine in gand, stau noapte si zi, si nu stiu viata fara tine cum ar fi
10 vieti de'as sta cu tine tot ar fi putinelove struck
M'ai atras cum ai stiut numai tu • Shi'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Shi de atunci locul tau e in inima mea
Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea Shi pe tine dragostea mea
Mandria n`are loc in doi ? Ca ea e prima care naste un razboi
Du`te somn usor Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine
pfff Ce Sa`Tzi Fac ? AsTa e Firea cReDeai Ca n ViaTa Te inSheaLa DoaR Pr!V!Rea
Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar tu
Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.
Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde
Viata merge inainte, bine sau rau, ea merge
Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu

Ce le tot pasa pe cine iubesc,cu cine vorbesc,de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac...cu cine,cum,unde si cat!"
Ia-ma de mana si hai sa trecem peste toate impreuna. love struck
Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.
O tanara actrita plina de talente. execelez la capitolul lipsa de sentimente.
Nu am nevoie de tine, dar am nevoie de noi.
Tu baga la cap si nu te teme...mai bine mai tarziu decat prea devreme!
Ezita sa crezi ca viata e trista !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista .
nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig.
Sh n`am de gând, să te mai las curând... Sh totushi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând.
Intr`un final, neashteptat... Lumânările se aprind. Sh`aprind durerile ce sting, amintiri aprinse ce ating
Intr`o oarecare masură e tare... Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare.

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberrant
N`am dor de casă că nu m`am pocait. Sh lasă`mă frate să rulez linistit.
Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lashi afara sentimente, clar, devi slab!
Acum vreau sa intru in lumea tha, se poate?
Vreau sa zambesc,e dimineata . Tre' sa'mi pastrez pofta de viat.
Potzi sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus
PoaTe sa se puna si-n cuR si-n Kp . K tot de MiNe aRe drag
Stii si tu,au trecut momentele...Doar eu si cu tine. Ia spune,iti mai aduci aminte ?
Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor si imi e greu.
Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jar.O ard in mod bizar ca bomba in buzunar.Cu stilul meu murdar.
Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios.Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc?Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai !
Chiar de-ar fi greu . Tot as zambi! De-as fi plina de probleme . Tot as glumi! Pentru Ca stii . viata E grea si lumea e rea! . Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?

| Alexandra_8691 a răspuns:

A inceput sa zambeasca mai dess iar ei intorc capul plini de interes:*:*:ce'a fost sau nu in trecut:Xea acum a uitat de mult

2. Eu nu ascult destinul...la vise nu cedez...nu'mi poate spune
nimeni...ce cale sa urmez

3. Asta mik?e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza:s...nu prea o in tereseaza ceea ce urmeaza:S:S:S:S

4.Ochii mari...guritza mik...trasaturi de papushik:*

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe . lasa

Sh orice as face eu.dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu . pleaca ! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost , nu trebuia sa o visezi , trebuia sa o iubesti !

Poate ... ai gheata la inima , sau gheata in pahar , da` recunoaste , ca ce vezi , te ingheata iar !

Daca ai nevoie de mine , numai sunt aici ...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa , dar asa cum e , ea ti-a furat inima !

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva .Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac,Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici ptr 4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei crede

Oh , ce rusine , ce sfarsit mohorat dat unei zile perfecte

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect ! Sunt doar emotii ,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost . Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa !

Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )

aaaaa ! mi-e leneee .

A doua oara n-o mai fac ! Mi-am bagat mintile în cap . Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu !

Ah . nu mai conteaza . Oricum se duce dracu' tot ! . C'est ma faute ! . » Inocenta mi se fura ! » Plecata !

u ma judeca . dar eu mereu caut alt-ceva ! » Deja mi-e mai bine ! . Îti multumesc ca existi ! Te iubesc

The story must be continued . ASA CUM VREAU EU ! [

Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita.

Ne prefacem ca totul e perfect dar aparentele înseala !

Daca nu acum cu tine atunci NICIODATA !

Da normal ! Dezamagirea si.a facut prezenta la un momendat !

Te`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut ?

Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam!

Dak ai 14 ani. ejti bortzoasa. Nu fi stupida! Konvinge`o p ma`ta ca te-a naScut gravida`. ;;].

Asa prieteni s tot ai` D?`?e sa ?e ?l? !

Vantul`pOarta parfumuL tau spre miNe` . Aj vrea sa te pOarte p tiNe! •

• Mi`e dOr de scumpetea meeeaa` •

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departe.`

•TOt Ce e Bun în viatSa e Ori iLeGaL.Ori imOraL.Ori înGraSa`:]•

Dragostea e indiferenta celui de lânga tine,,,

Si ne laSam purTaTi de vaL.TOtuL e abSOLut nOrmaL`

uBeaM Sa tE ADOR ... aCum` iubeSC` Sa tE OMOR`!

Bog girls don't cry...

Ce a fOSt OData nu maI pOaTe fii. viSeLe pierDute nU pOt reVenii`!•

?Nu ma cunosti dar stii cine sunt.Iti faci treaba si pleci fluierand ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat. Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Siii am terminat ko fazele nasoalee K m.am saturat PROMIT! [stii cine cunoajte si cine s simteee ]

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.

Ma Exprim Ca Sa IntzeLegi MeSaJu __Eo Nu`s Mata Ka Sa`mi CEnzurezi In Fata Limbaju!

Asa ca ia'ma de mana...spune'mi unde am gresit!Sh'am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb . unde esti ? … ce mai faci ?cu cine te intalnesti ? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor ?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

"• Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`! •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar , NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza ,cand razi inseamna ca esti fericita ,dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei…
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.

E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

""| Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine. |""

Desi nu este o boala de ochi, gelozia duce la orbire.

Gelozia trage in toti si se raneste intotdeauna pe sine

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb . unde esti ? … ce mai faci ?cu cine te intalnesti ? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor ?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

"• Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`! •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar , NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza ,cand razi inseamna ca esti fericita ,dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei…
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

""| Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine. |""

Desi nu este o boala de ochi, gelozia duce la orbire.

Gelozia trage in toti si se raneste intotdeauna pe sine

Aiurea te minti ca nu'ti pasa! Aiurea spui ca nu mai conteaza! Aiurea te prefaci ca esti bine! Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

. Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesccc.c din n0u`. asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita .

Joc acelasi rol, in acelasi decorAm o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece ! Daca se va intoarce , i`a pasat d tine intotdeauna daca nu , nu i`a pasat niciodata !

everythink happens for a reason

true love story never ends

every story has an end,but in life every end is just a new BEGINNING

Chiar daCa eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! " , sau pe sTrada " buNa ! " . am o pRieteNa caRe ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa ejti de 1000 de oRi mai b0ona deCat aia pe caRe eL o suNa`

"cati ati ramas alaturi de cand eram mici?si cati ma veti ajuta atunci cand pic sa ma ridic?iti numeri prietenii acum,si iti dai seama ca nu`i asa cum credeai tu ci cum zicea tata si mama"

" ...Good girls are found in every corner of the Earth.BUT unfourtunately the Earth is round...

Cineva-mi spunea sa iubesc...Sa-i fac pe plac? Nu ma indragostesc... Nici daca ma impusca cupidon in cap.si asta sa fie clar."

Vreau sa-i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa-i uit pe cei care m-au uitat

♥ "Erai un rau ce imi facea bine Dar mandria sh orgoliul meu m'au facut sa renunt la tine:X ♥"

Oare de ce te-as astepta un veac? ...La naibaaa! ...Dragostea e doar un fleac! b-)

{ }Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Zambec.Traiesc.Cant.Dansez.Si...poate iubesc

Acum pot s`ascund fiecare lacrima ce`mi cade Pt`ca am crescut... Cica acum sunt mare... iar cateodata nu`mi permit s`arat cat de mult ma doare

Pentru ca nu sunt altceva decat un copil ciudat. Ce vrea sa stea mereu imbratisat

I am a single lady I`m waiting for your love;x

Niciodata nu ai inteles cate am facut pentru tine Nu ma mai uit in urma:-J O sa`mi fie bine

''Invata sa ai un zambet ascuns in inima ta si nu varsa pentru nimeni nici macar o lacrima.Nu`s asa de buna de pus in rama.Dar n-am regrete.Stii,refuz sa cred ca sunt o drama.''

''Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare.O lume virtuala plina de culoare!''

Nu are rost, stiu ca in fata mea, ai fost...un actor grabit…care spune replica si apoi pleaca zambind, care pleaca, imediat ce piesa a luat sfarsit, Bucuros ca rolul a fost usor, alearga. spre alt decor ?!

Conectata la dragoste… Vrei si tu?

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi".

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa ai zis si tu,insa prezentu-i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

"0 lume in kre n iubim sh tuu` 0 stii`, m` ai, m` vrei, iar e0, e0 t privesk sh`mi ajunge, t simt sh nuu` m` satur, t am sh t mai vreauu`

-Iubirea adevarata o gasesti cu inima, nu cu capul.
-cu zambetul meu pot cuceri multe inimi.
-Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ.
-Femeile vor sa fie iubite , sa fie ascultate , sa fie dorite , sa fie respectate , sa fie cautate , sa fie considerate de incredere si , uneori , doar sa fie tinute in brate.
-Aveam o naivitate exagerata cand visam . Credeam ca totul e atat de usor , ca-mi trebuie doar aripi sa zbor . Dar odata cu anii visele mor.
-Cand ceva care va place se termina sau pur si simplu pleaca amintiti-va ca frunzele de toamna nu cad pentru ca vor ci pentru ca a sosit momentul .
-Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti .
-Viata e scurta,incalca regulile,iarta repede,saruta incet,iubeste cu adevarat,razi necontrolat,si nu regreta nimic care te face sa zambesti!
-Daca ai vazut o fotografie in care nu zambesc, trebuie sa realizezi ca viata mea nu e doar o poza, este un intreg film cu clisee total diferite.
-Arata-mi un erou si iti voi scrie o tragedie.
-Traiesc un sentiment de confuzie,foarte intens ce nu ma lasa sa vorbesc,actionez,gandesc corect.
-O minciuna spusa destul de des devine adevar.
-Am ziua de mâine de partea mea .
-Mereu aceeasi dar niciodata la fel!
-Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !
-Am doua fatse si acum o dezvolt pe a treia!
-Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!
-Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa mai aruncam si o a doua privire.
-Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
-Nu-mi plac definiţiile, dar dacă există o definiţie a libertăţii, ar fi aceea când deţii controlul asupra realităţii pentru a o transforma, a o schimba, şi nu de a-ţi fi impusă. Chiar nu poţi cere mai mult de-atât.
-Când eşti înzestrată cu un dar trebuie să fii cât se poate de egoistă. Nu-ţi poţi permite să dai voie prea multor lucruri din exterior să-ţi stea în cale.
-Mergi atent pe calea ta Lasa lumea sa spuna ce vrea Ei doar viseaza la tine
-Privesc fumul de tigare ce se ridica din scrumiera … Par doua trupuri inlantuite intr-un dans pasional … Inchid ochii si ma las dusa de valul care ma poarta deseori printre amintiri, trairi si senzatii, acolo in paradisul acela imaculat, pur, neatins de nimeni si nimic … Si ajung alaturi de tine, inconjurata de imagini debordante si pline de inspir.
-Ti-a venit taxiul du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi-e mie rau.
-Deviez de la subiect cand prostii isi dau cu parerea si devin subiectiva cand ceilalti trec cu vederea.
-Pielea ei bronzata pune pasiune,vorbeste urat, dar face numai lucruri bune!
-Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc` !
-Cred in puterea mainii ce o strange pe alta,in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane.
-Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire.
-La prea multe sentimente nu pun botu,instinctul meu pervers ma face sa vad de la sine totul nu sunt marioneta ta imi voi atinge scopul multi ma copiaza ,putini ma egaleaza.
-Iti place numele meu si parul meu saten.Izti place chipul meu,iti place al meu ten.Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala.Iti place ca sunt dulce,iti place ca sunt reala.
-Dacă eu mă adresez cuiva în cea mai pură engleză: "Vous etes, mon cher, le plus representable cretin au monde", iar el îmi răspunde că nu are chibrituri, rămân la convingerea că limba italiană îi este străină.
-Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori.
-Ce se spune despre aparenţe? A, da, că pot fi înşelătoare . Dar de cele mai multe ori, ce vezi, aia primeşti .
-E o poveste fără nume şi fără autor , Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor .
-Şi mâine e o zi , Şi mâine voi zâmbi , Chiar dacă mi`e greu , Voi zâmbi mereu .
-Voi rămâne aceeaşi fată cuminte cu un zâmbet uşor ironic care ascunde multe.
-Îmi permit să visez că pot s-ajung departe Căci gropile astea frate te trezesc la realitate.
-Eu nu am regrete , dar tot ce urăsc cel mai mult la tine , e faptul că te iubesc .
-adevaratele confesiuni nu se pot scrie decat prin lacrimi
-Un octombrie atat de trist si ea, la fel de trista! Pareau sa fie singurele existente care bantuie acest drum!
-Zambesc tuturor in modu` meu caracteristic.Am combinat cele 2 fete intr-un mod artistic.Nu vorbii de dracu` ca nu stii cand apar.Sunt mai aproape decat crezi,mai departe decat par!
-Degeaba va rugati nu o sa ajungeti in rai! Puteti sa pupati si fundu preotilor nu doar mana! Daca vorbesti bine si faci rau intruna!
-Si sta in casa trista,plange dupa el Doarme cu tricoul lui da' nu mai e la fel Si inca spera ca el va veni-napoi Priveste catre usa si in loc de unu vede 2 Si inca spera si lacrimile nu s-opresc Te viseaza,se trezeste plangand si e invers Parca totul merge prost.
-O sa ma duc zambind chiar si cand moartea ma cheama!

Niciodata nu e prea tarziu! toate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu cand toti prefacutii se prefac ca stiu ridica doar degetu` mijlociu

Daca sunt subiekt d Barfa Tu cretino esti o tarfa

SchimBa tOt RaUl in Bine, ca Sh eu m`Am SchimBat Pt Tn

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu` Tu Ejti Cerul Sh Pamantul Eu Sunt Dragostea Curata Tu Iubirea Adevarata

StOoP! GaTa GaTa, nu vreau sa ma fure altu` fura-ma tu ca'i maI bine ,ca sh mie imi convine

As fi vrut sa te pastrez in inima, nu ma meritai iubire, uita`ma

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece

lumea spune ca nu poti zbura e o minciuna, nu crede in ea

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu , mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?"

si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tzina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga,dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse O sa luptam sa avem ce n'avem vOm trece peste tOate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine, asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

pentru tine as prinde ploaia din cer

din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar

Ca m'a intarit "fata mergi inainte , o sa ai parte si de fapte , numai de cuvinte"

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste, Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita, Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul

aici sunt si voi ramane numai pentru tine

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era ? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi

Dac-ar fi sa am tot,ce ar putea avea cineva tot nu pot renunta,
Tot n-ar fi de-ajuns,tot ce am de spus
E ca fara tine pentru mine totul e nimic

Le poarta sufletului meu nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

N`am iubit p nimeni cu atata dor, si de-a fost ceva, a fost trecator

Si o sa fie bine chiar dk mai avem probleme iti spun stai linistit ca multe vin si trec chiar daca raman semne orice semn se vindeca dupa o vreme

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

maine de as pierde tot ,eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut

Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite,nu intelese

Experienţa este numele pe care îl dau toţi greşelilor pe care le fac

Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou

Bunul simt este o colectie de prejudecati adunate pana la varsta de 18 ani

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine . Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari

Dragostea e o sageata care-ti face rani de foc

Traiesc pentru tine pentru ca ma faci sa imi bata inima repede atunci cind te vad, traiesc pentru tine si nu imi pasa de ceilalti

Poarta`te Frumos cu Ea,Ca E Prea Mica Shi Nu stie Ce Vrea Spune`i Da Cand Spune Nu Zambeshte`i Cand Itzi Zambeshte Cand Gresheshte N`o Certa Ca E Prea MiCa Shi Nu stie Ce Vrea

poate eu nu stiu ce`i dragostea, dar d tine` m`a legat ceva

inima ta daca ar spune ceva, sufletul meu stii ca te`ar asculta

am gasit la tine ce lipsea in viata mea, vreau sa`mi fii aproape tu, numai tu, doar tu

sunt prea multe amintiri care ne leaga, si nu pot renunta

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu

Din cauza ta sunt fericita

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit Conteaza ca suntem de nedespartit

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie !

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti

AcCePtA`Ma FaRa NiCi1 ReGrEt, PrOmIt Ca O sA FiU SiNgUrU` TaU DeFeCt

OrIkT Vor uNii Nu Ne DeSpArTsIm, OriKt SpuN aLtSii Noi Ne IoObIm, AzI Ne CeRtAm K`aJa E DrAgOsTeA, MaInE SoArTa Ne Va ImPaCa

te iubeste dar iarta-l ca e baiat

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera

Iubitule, Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura ! De la tine vreau doar Respect

Nu VrEaU DeCaT sA iMi SpuI cA sUnT mAi BuNa Ca PrIeTeNa Ta

Zambetul este accesoriul meu preferat

Iubitule, daca vrei sa ma intorc e ca mine sau deloc

pentru unu sunt permisa.pentru restu interzisa

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte...da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

"suficient de matura ca sa stiu ce vrei...suficient de copila ca sa ma prefac ca nu imi dau seama"

Me faci sa vibrez de fiecare data cand ma uit in ochii tai. Sufar dar sunt mandra , inebunesc dar nu vreau sa ma tratez caci ar insemna sa nu te mai iubesc. Esti o boala dulce pe care o imbratisez cu inima mare deschisa.

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesccc.c din n0u`:X
asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA INVataI!

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Cele mai frumose lucruri nu se pot vedea sau atinge, ele se simt in adancul inimii!

Eu nu am reuşit să mă schimb până acum :-)

E atat de greu sa nu mai am loc in sufletul tau.

Fericirea e cea pe care eu n-o mai gasesc Dar o doresc ca pe ceva dulce dupa ce fumez.

Nu are rost sa trantesc usa la plecare, dar sti ceva? Nu'mi pasa ca te doare !

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat !

pRin tine traieSc .deci nu inCeRca sa ma juDeci ,ca ai uithAt sa ma inveti cum sA fiU tare daca pLeCi

fac eU pe zMeu` da` thu ejty vaNtu`.faRa tine nu m`As putea inaLta .

avem caractere iMbibate`n org0liu , de` asta acum m0menteLoR de viS le purtam d0liU `

Te vreau mai mult cand nu`mi zambesti !

[ lasa sAbIA J0s . n` 0 sa vinDeci cu ea sufLeTe ] DraGOstea nu`i o luPta Tot ce incerc sa`ti explic este ca am un rasPunS astepT d0ar ziua canD o sa ai o intReBare de pUs /

Sunt partea din tine care stie ce e bine sunt c0pilul.co0pilUl din tine .

Ceea ce nu stii e ca Fetele Bune Prefera Baietii Rai->

[ 2 inimi imi vor rula la nesfarsit ,lumea asta e prea plina doar de prosti si proaste ce s'au iubit

"Nu estiprimu care pleaca ,Da` estiprimu sincer care`ash vrea`ntr`o zi sa se intoarca

St geloasa cand tu vorbesti numai cu ele ,de fata cu mine .Desi stii ca te iubesc cat toate la un loc .in fineee.

[ mereu va fi una kre sa planga dupa tine,da` nu eu scumpule !

S-ar zice, ca totul trece . Da` stii amice .Ca orice buba iti lasa cicatrice !

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat
O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

'Lasa-i sa plece. Daca au ales sa te paraseasca, inseamna ca nu au fost niciodata acolo pentru tine'

Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti !

In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad langa tine e bine e viata ! !

Te iubesc si nu regret deloc

Te iubesc si asta e tot ce conteaza

Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.

Nu distrug visele… injectez sperantza :X

Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!

Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. .poate se v-or saruta…

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

"O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata…

Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…

Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc…

Tot ceea ce se intampla ,se intampla mereu cu un motiv

Sa te indragostesti e usor...sa ramai indragostit cere efort

A B C D E F G H I J K L M mi-e dor de tine...

Constiinta vietii pretuieste mai mult decat viata

Pictura este poezie tacuta

Muzica exprima tot ceea ce nu poate fi exprimat in cuvinte, dar pe care nu poti pastra linistea

Muzica este ca luna in noaptea sumbra a vietii

Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj

Viata este o aventura in iertare.

Pot auzi culorile .In mintea mea sa instalat nebuniaaa:X

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Da-mi 3 motive sa zambesc!"

Pentru ca doar tu . cu un simplu cuvant reuseai sa o faci sa zambeasca

Ai stii si tu daca te-ai privi prin ochii mei."

Ai tras adanc in piept aeru` de afara, si m-ai luat in brate pentru ultima oara

Viata merge inainte indiferent de ce-ai facut ♥ Zambeste si fii dulce la fel ca la inceput

Dar te`ai intrebat vre0data Cate`ai putea sa pierzi daca ma dai la o parte si nu ai s` ma vezi?

De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc

Acum cand e prea tarziu tu spui : Uite baa ea chiar tinea la mine!"

Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare…

Nu pentru acum, nici pentru candva… ci pentru atunci… cand ma vei uita!

Il iubesc … da` prostu` nu-si da seama …

Stinge lumina si aprinde-ma!

Copilul din mine te adora…

Sunt echilibrul intre dulce si amar…

Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ…

Suntem piesele perfecte, dintr-un joc de sah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes

pate fata lateral corpu`meu e criminal sau,pentru fete ochi mari guritza mik trasaturi de printesika,va veni o zi cand vei spune sunt pentru tine si eu voi spune fi pentru alta nu pentru mine. Mereu aranjata , mereu parfumata,oricum e prea cuminte pentru tine aceasta fata, Ma intreb oare ce gandesti cand o privesti?",Esti aici si am in ce sa cred,Are tupeu` fetitza, da se uita cam pervers Ochii ei frumoshi`s`au pierdut la tine`n portofel.
Uite si...dalea mai normale. :

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba . si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza !

Poarta`te frumos cu ea.E mik si nu stie ce vrea.Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`.cand zambeste.Zambeste`i si uh. cand greseste nu o certa pentru. ca`i mik si ea si nu stie ce vreaa.

Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`!

Un sfarsit e un nou inceput

"Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune`i stop cand te streseaza.explica`i ca exagereaza.nu intelege?abereaza?spune`i pa si se calmeaza.

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
Chemati politia. Este ilegal sa aratzi asa de bine
Ce caine dragutz, ce numar de telefon are?
Mergem la skoala sa nu ne plictisim acasa

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.
M`ai iubit cu`adevarat sau te`ai jucat
mi-ai promis c`o sa ma tii si m`ai lasat sa cad
Cu cine `v0rbeSti`?Nu`s`? matha! datSi` doua `palme sh` ieSi`;]
• Daca nu esti capabil sa-ntelegi aceste rime , inseamna ca esti unu de-al lor! pisamas pe tine •
Îmi vine sa râd, am impresia ca esti tâmpit
Ce mortii tai ti-am facut sa nu dormi linistit?(
Esti nebun! Daca ai impresia ca-mi faci vreun rau
Rostindu-mi numele îl faci uitat pe al tau!

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte,
Urmeaza-ti calea caci tu poti vedea si dincolo de cuvinte •

• Mama ce copila, ce tupeu, ce ochi, ce picioare
Te-am bagat in pat si-apoi la reanimare •

Rupe-te-n figuri, fa ce trebuie sa faci
Eu te-am imblanzit, usor te dezbraci
Peste acele femele, cele ce vor doar lovele
Multe dintre ele au incercat sa ma faca
Multe au vrut din drumul meu sa ma intoarca
Multe vise promise triste ca usile`nchise
Si poate crezi ca gresesc
E felul meu de a fi
N`ai inteles tu va`ntelege alta a doua zi
Si adu`ti aminte de mine ca`am fost candva langa tine
N`ai stiut sa`apreciezi bine...

Acum e randul meu sti ca trebuie sa contez eu.
Nu credeam ca`n ultimu timp ai prins asa tupeu

Mi-am creat aceasta lumea ca sa fiu cum a vrut
Ca n-am nicio vina ca e naspa asta in care m-am nascut
In lumeå asta existå 2 Tipuri :-* de persoane: EU si persoanele kre si-ar dori så fie ca mine! >:d

Locatie
România Localitate de origine
Locatie
România Localitate de origine
Acolo unde soarele rasare nepoate ;;] doar daca`l platesti , Bm =]
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

• Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee smug •

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit .Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si...ranesc!""

Tu stii ca te iubesc,asta e punctul tau forte! winking

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!? love struck."

Its' time for..."I don't care"happy."

Bai, cine e erou’ tau? Cine-i lânga tine când ti-e greu?

Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, ca sa-ti vezi papusa!"

"?°°Mã S?mt atât De B?e.încât ?men? ?u`m? face Fatzã.love struckX`°°?"

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor.Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

mereu va fi una kre sa planga dupa tine ... da` nu eu scumpule !

Nw exista baieti perfectsi ,sh doOar incepwturi de relatsie perfecte

a trebuit sa plec... stiu,inghiti in sec...

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Absolut tot ce vreau!love struck

mi`e foarte bine fara tine!

Asfalt pentru suflet!

Chiar si un ceas stricat nimeneste ora de 2 ori pe zi

este amarulesigh

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

Hai pleaca-n p*la mea,du-te,ca nu te mai retin

• Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee smug •

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit .Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si...ranesc!""

Tu stii ca te iubesc,asta e punctul tau forte! winking

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!? love struck."

Its' time for..."I don't care"happy."

Bai, cine e erou’ tau? Cine-i lânga tine când ti-e greu?

Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, ca sa-ti vezi papusa!"

"?°°Mã S?mt atât De B?e.încât ?men? ?u`m? face Fatzã.love struckX`°°?"

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor.Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

mereu va fi una kre sa planga dupa tine ... da` nu eu scumpule !

Nw exista baieti perfectsi ,sh doOar incepwturi de relatsie perfecte

a trebuit sa plec... stiu,inghiti in sec...

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Absolut tot ce vreau!love struck

mi`e foarte bine fara tine!

Asfalt pentru suflet!

Chiar si un ceas stricat nimeneste ora de 2 ori pe zi

este amarulesigh

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

Hai pleaca-n p*la mea,du-te,ca nu te mai retin
postat la 2 Martie 2011 18:03
Raspuns la intrebarea:
Sts scurte plz dau funditza raspuns ales

Iti aduci aminthe de acel moment.O poveste simpla cu happy-end :-<

Ala te iubeste si nu vrea parerile nimanui.Tu proasta ce esti te **** pe sentimentele lui.:-x

Sapca`n cap, Tigara`n gura, Sunt smechera, Ma doare`n ****`

Si ce daCã te-am pierDut?

Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori

---> [Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]

---> ?Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau` !

Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !

Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede !

Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

• Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *

Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta :>"

Fara lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,Da tu,cea care te uiti la mine ,Sunt mult mai buna si mult mai frumoasa ca tine !

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa !

Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!:x

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci` . ;) tu ma respecti pe mne :). si eu din respect ma pisJ ` pe tinee . ;x

Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` :)ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii` ; )

Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cnd o sa mai cresti"

Am fOst Candva Langa tine, N-ai stiut Sa apreciezi , Bine! ?

? Ai uitat cand imi spuneai ,Ca dOar pe mine ma ai ?

? Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti ?

? .Cand O so` pierzi .O sa vezi ca ti`e greu fara ea... Chiar daca acum nu crezi :-j !

Ai stilul tau de`a amagii, numai dintr`o privire,esti exact cum trebuie sa fii, asa cum iti convine!

#Nimeni nu ar putea sa imi ia dragostea ta !

#Tu stii doar sa reprosezi dar greselile tale nu le vezi

¦`?`Da¢a ai ?evsie de ?i?e` . ?u`s ai¢i` ! Chea?`s pe zd?ea?†za †a` `?Ca ps†e ea` a?e ?evise de pe?ssa?a †a `?` se î?tø®c autø?at!`

Poathe am aere`n cap.Astha` e problema mea`:d.Nu potsi sa ma suportsi?Astha e problema` tha ;).Nu ma` cunosti?Nu comenta`;).Ai grija` de viatsa tha .Nu te baga`n a mea:) .

• E doar o fatã, n-are nimic special . Are zile în care aratã ca naiba si zile în care aratã extraordinar !

• Nu înceta niciodatã sã zâmbesti . pentru cã nu se stie cine se poate ìndrãgosti de zâmbetul tãu ;;) .

• Tot ce poti sã faci acum e sã pierzi, dacã tu nu sti când e timpul sã spui clar "da" sau "nu" .

• Dimineatsa parcã nu mai e asa de varã . Mã trezesc si-mi pun zâmbetu` de toamnã.

• Nu mai lãsa un zâmbet fals sã te-mbrace !

• Si plouã din ochii tãi, dar totusi e uscat obrazul tãu, cã ti-e prea fricã sã schimbi ceva, cã dacã iese rãu ?!

• N-am averi ! Dar am prieteni care sã-mi spunã : Te pup, ai grijã de tine . Noapte bunã.

• Da` îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele ! :x

• Nu sunt perfectã. Am extrem de multe defecte . Dar nu am obligat pe nimeni sã mã accepte.

• Îmi place parfumul tãu, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când plângi, când taci.

• Îmi place, chiar dacã nu mai gãsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu asa " sã fi cuminte ! " :X

• Aici unde sunt acum, unii mã vorbesc . Nu stiu sigur dacã sã îi ignor sau sã îi pleznesc.

• Si totushi` . Dupã tot ce ai fãcut, mai ai si tupeu` sã-mi ceri sã te iert ? /:)

• Tu comentezi de altsii, dar uitã-te la tine ! Ea stie sã tsinã un smecher, tu deabea te tii sã nu faci pe tine .

• Cad pradã fictsiunii unui vis neîmplinit !

• Îtsi spun si tsie ce mereu îmi spun si mie : Nu e tocmai totul perfect, dar o sã fie.

• Orice lucru bun ìn viatsã e ilegal, imoral sau îngrashã . :-j .

• Toate trec, asa se spune . Dar nimic nu trece fãrã sã lase urme .

• Nu trebuie sa întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie sa o rupem !
• Ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletu` meu.

Ai vrea sa fi` ca mne`:) sa faci tot ce`tsi doresti`:x crezi ca nu observ cum ma privesti`:> oare mai crezi in povesti`;;)"

Oricine are dreptu` de a fi prost...dar unii abuzeaza de acest privilegiu :))PACAT :(`!

O fata buna`;;) poate sa devina repede rea`:> asa ca date`n colo`:) si nu te mai baga`n viatsa mea`:x

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas !

Mi-a zis odata mami o vorba desteapta: "printeso,nu alerga dupa caleasca care nu te-asteapta";x

Sunt genu' de fatã ipocritã...genu' care stie sa minta cã'i fericitã!

Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu , de fapt, nu m-ai avut.

Desi tu Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locul tau, joaca-ti rolul tau,fa-ti regulile tale si jocul tau !"

Deoarece ai ochii deschisi crezi ca vezi?

Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]

Aceeasi ea Aceeasi amintire. Mereu impreuna la greu si la bine > <

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Daca vei sta pe gânduri si te vei întreba, de ce traiesti un tainic glas îti va raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti

Nu mai bea nu mai fuma nu-njura nu riposta, nu mai da din cap atunci când se-aude muzica

O fata care n`o sa te tradeze . O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti`O fenteze . O fata care e mereu langa tine . O fata a carei privire iti va face bine

Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste;x

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

• oricât atsi încerca . voi nu sunteti ca mine ! ;;) eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine ;)

• ce ziceti voi ? stiti bine cã nu-mi pasã . voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã ! :X

• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI !

• îtsi dai prea multa importantsa , când , defapt , esti doar o zdreamtsa ! « :d

• nu o sa ma supar pe tine . n-am de ce. ca s-asa esti mai urâta ca mine :))

• fetele cumintsi ca mine scuipa ` . fetele rele ca voi , inghit :>

• diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vine !

• geloaselor , fitoaselor . prea putin imi pasa ! :O vorbiti-ma cat vreti , barfele voastre imi dau importantsa !

Exista zile in care a trai nu are sens. Traiesc doar pentru acele zile in care viata inseamna vis de neuitat.

Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut.

Pana cand sa te`ntrebi...pana cand sa`nduri pana cand sa tragi,sa bei,sa furi,Pana cand sa te trezesti dimineata si sa`ncepi sa-i injuri?

Daca n-ai vazut înca o femeie care iubeste, atunci n-ai vazut niciodata o femeie frumoasa.

And am inceput sa te iubesc mai mult, atunci tu m ai abandonat fara motiv, fara sa stiu
de ce , fara sa iti pese macar ca te-am iubit. acum incerc sa uit clipele kand ma gandeam
la tine , cand te priveam in ochi, si cand ne sarutam dar pentru tine a fost doar o joaca.
te am iertat de atea ori sh acum ca nici makar nu stiu d ece m ai parasit mai vreau sa - ti
spun decat un singur lucru. ca te am iubit si te voi iubi mereu. chiar daca pe tine nu te
doare ca nu mai suntem impreuna

am crezut ca o vei lasa pe ea pentru mine, am sperat in dragoste si ca totul va fi bine,
am sperat la o dragoste frumoasa nestiind ca tie nici macar nu iti pasa...

Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.
Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta ,
Iar daca cei care te iubesc te vor trada
Zambeste-le sa simta indiferenta ta

iubeam si eu candva 2 ochi kprui
dar ce pakt ca ochi lui minteau
iar eu intotdeauna ii credeam...

oare dc eu inca te iubesc?cand stiu ca u ejti cu alta si stiu ca nu-ti mai pasa de mine...
eu inca te iubesc si nu te pot uita...

cand mai lasat pentru ea am simtit ca mor... simteam ca nimic nu mai are sens in viata mea...
dar acum... cand tuh vrei sa te intorci la mine iti aduc aminte cu zambetul pe buze :
pentru ea m-ai lasat acum du-te la ea.

Asa se intampla mereu, Si nu mai inteleg deloc De ce sufera cel ce iubeste .
Si cel iubit isi bate joc.

as fi vrut sa nu fi cunoscut iubirea,sa nu fi stiut ce inseamna despartirea,dar cand
fata se mareste ea pe toate le intanleste.

m-am saturat de minciunile tale,de cuvinte fara sens,pentru ca azi imi spui ca ma iubesti si
maine cu alta te intanlesti.

cat timp u iti bateai joc de mine eu plangeam iar in timpul ce tu radeai eu lacrimile mi le
stergeam. >:d<

Si uite un site numai cu statusuri
http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html
Sper ca te'am ajutat:*
Funda?

| justme_3711 a răspuns:

Eu cu ele , tu cu ei , eu cu fetele mele , tu cu baietii tai . Mai bine sa ne afisam asa , sa nu stie altii ce simte inima ta si a mea love struck

Inca un sfat si sper sa-l aprecieze creieru' : nu sta cu ea doar s-o **** , foloseste-ti sufletu ' . !

Si oricum povestea e clara . Daca nu mai sunt interese , drumurile se separa sad .

My beautiful one , it`s time to go ... sad

Nu stiu ce respecti tu , eu respect alt nivel, nu oamenii ce.n momente grele.si dau refresh la caracter oh go on

Ar trebui sa vezi adevaratele valori , ca nu toate pizdele sunt comori !

De ce fac mai mult rau decat bine ? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine

Acea persoana cu scântei în ochi care nu stia ce înseamna vina, cautând iubirea si stima. Pentru ca nu stiam sa lovesc , viata m-a lovit prima sad .

Nu e nimic . Sunt obisnuita ! Pic sau ma ridic , o iau de la capat cand prezentul imi ofera NIMIC !

Daca ceea ce vezi tu nu te multumeste,numai cauta in mine ceea ce nu este .

O femeie poate ierta cateodata un barbat care incearca sa o seduca, dar niciodata pe barbatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera.

Probabilitatea sa intalnesti pe cineva cunoscut creste atunci cand esti cu cineva cu care nu trebuie sa fii vazut.

De ce pleci capul si fumezi ? De ce daca-ti spun schimba-te ! Te indepartezi ?

Si realizez ca pot sa uit tot ca si cum nu ar fi existat deloc , intorc privirea peste umar , intalnesc un altul in drum , poate ca am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun !

La anu' o sa iasa mult mai bine ! La anu' sper sa ma placi tot pe mine ! Sper sa nu te schimbi ca eu nu o sa ma schimb deloc ! Sper ca in inima ta voi fi mereu pe primul loc ! blushing

Hai să nu ne gândim la ce va fi ,când mă săruţi , când mă atingi. Fă-o ca şi când mâine la întâlnire nu o să ajungi !

Cine nu spune că nu-i pasă,cine te aşteaptă acasă,te acceptă cum eşti tu ? Cine te-a iertat de toate , cine pentru tine poate să-şi piardă sufletul ?

Persista, rezista si insista sa crezi ca are suflet pentru tine si asta nu poti sa o vezi .

Si o sa-l iubesti si pe viitor suficient cat sa tremuri de fiecare data cand te suna !

Nu uita ca tu ai ales sa te indepartezi ! Ti-am spus ca daca faci asta , nu o sa ma mai vezi ! winking

Si poate c-o sa gresesti din nou ! sigh Eu nu fur inimi , le primesc cadou :d !

Nu te ingrijora daca el spune " Te sun eu ! " si nu suna ! . Poti sa fii sigura ca n-a uitat , nu ti-a pierdut numarul , n-a murit . Pur si simplu n-a vrut sa te sune ! happy

Poti sa stergi o lacrima , dar nu poti sa stergi si amintiri ! sad

Acum dintre un pahar si sufletul meu habar nu am care-i mai gol ! Daca intelegi ce vreau sa spun , fii atent ! Nu poti repara greseli in ultimul moment ! winking

De ce te uiţi la mine cu ochii ăştia goi ?! M-am săturat de mine şi de voi , de tine şi de noi.

Crezi ca plang acum sau ca trec printr-o pasa trista ? sad Ma faci sa rad hee hee si ti-o spun de acum " PERSOANA TA PENTRU MINE NUMAI EXISTA ! "

As fi vrut sa raman sad . dar nu am pentru cine !

De atatea ori te-a facut sa te simti un NIMENI !

Invata sa intelegi aluziile si cuvintele spuse din complezenta .Ai sa castigi timp si multe nopti dormite in liniste ! happy

Tace alaturi de mine , indelung . Abia tarziu ma intreaba cu suspiciune : - Suferi ? sad

Dozeaza-ti esenta in cuvinte , cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu !

Fi optimist ! Daca viata iti ofera lamai , cere si MARTINI ! laughing

Poate e singura in fata careia nu-ti poti ascunde slabiciunile !

Imi e dor , mi-e dor de tot ce e al meu ! sad

Cum e cand toti isi gasesc sufletul pereche in tine , iar tu nu-l poti gasi decat in ea ? ATAT ! happy

Acum inchin doua pahare de vin ! Pentru ce-i care traiesc si viseaza ca mine ! Nu ma meritai iubire ! happy

Te-ai intrebat vreodata cate persoane au si vor avea o viata extraordinara , pentru simplu fapt ca tu ai facut sau faci parte din viata lor ?!

Am obosit sa iert, sa uit, sa trec cu vederea, sa nu-mi pese: nu am iertat, nu am uitat, nu am trecut cu vederea si mai mult ca sigur inca imi pasa !

Din fericire, sunt destul de inteligenta incat sa stiu ca nu imi permit sa ma indragostesc de tine, asa ca nu o fac !

Nu poti sa mai fii aceiasi dupa ce ai trait la intenstitate maxima fericirea si dezamagirea , nu ai cum sigh

Orgoliu prostesc ? Tocmai orgoliul asta prostesc ma tine pe mine din jelit jegosii care mi-au tradat incredere, inima si orice altceva !

Nu incercati sa-mi construiti viata in timp ce a voastra e PRAF ! happy

Stiu ca îi datorez atât de multe,ca uneori îmi schimba viata-n câteva secunde !

Idei pesimiste, sfaturi camuflate Daca-i privesti de aproape le vezi fetele trucate !

E ziua aia in care numai poti sa minti si nici cuvinte nu ai pentru cat de multe simti ! happy

Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine ! " , sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine ! " ?

Dar daca numai simti nimic , de ce iti sta gandul la ea ? raised eyebrows

Cand femeia spune NU inseamna POATE . Cand femeia spune POATE inseamna DA . Cand femeia spune DA , inseamna ca nu e femeie !

Nu exista nimic mai frumos decat sa sti ca o femeie face tot posibilul sa nu te piarda !

Te las sa ma uiti daca vrei ! Anunta-ma cand ai sa reusesti ! hee hee

Timpul trece altfel cand esti singur , singur . Orele se duc si nu se mai intorc sigur !

Nu te stresa ! Nu ai pentru cine  Nu-l mai iubi ,nici el nu te iubeste pe tine !

Daca nu esti tu , ti-am spus , va fi altu  inainte sa fi tu , ghici ce ? A fost altul . O sa ma vezi de mana cu altul , umbland dupa altul , ca mereu dupa un altul tot un altul vine , aceleasi replici , acelasi te iubesc si mi-e dor de tine ! oh go on

Şi poţi să pleci . Că nu te caut ! 

Cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pana la urma tot la tine vine.Tot la tine tine,asa ca frumoaso ai grija de el pentru ca la tine`n inima nimeni nu`i la fel .

Universul meu ? Pana ieri , tu ! Azi , el !

Invata de acum sa ma cauti , sa imi demonstrezi ca-ti pasa si sa ma apreciezi ! Daca nu ! Invata sa ma pierzi  !

Si daca ma calci pe coada , nu am coada . Dar e nasol : cainele care nu latra , musca cel mai rau :* !

Aroganta si indiferenta din fire ! Pentru ca mi s-a dat viata , dar nu si instructiunile de folosire ! 

Nu-mi pasa ! Tot ce faci e sa privesti , ca la orgoliul tau nu ma astept sa ma opresti !

Inainte sa plec , iti spun ceva : Arunca pozele cu mine , sa nu cumva sa-ti fie dor , ca n-are de cine  !

Sentimentele sunt pe primul plan . Nu ne mintim ! love struck

M-ai facut sa devin eu , ceea ce nu au reusit multi big grin ! :X

Am impresia ca tu crezi ca nu-ti dau importanta , fara ca tu sa vezi cum imi curg lacrimile pe fata  !

Am intentii bune , pe bune ! Nu ai tu idei , cate cuvinte frumoase poti spune unei femei  !

Sa stii ca incep sa simt ceva ciudat cand stiu ca esti departe si cad des pe ganduri . Te caut printre randuri .Si-ntre patru pereti , tu ce induri ? Tot ganduri . sigh

Zambesc fals ! Stiu ca e ultima data . Incerc sa fiu indiferenta , nu mi-a iesit niciodata ! 

Sa plec si sa vin cand te astepti mai putin happy sa te bucuri de mine din plin !

Totul s-a stins ! Ce-a fost cu ea ? SUBIECT INCHIS ! 

Vorebele mele dor ? / , dar ce ai vrea , sa te alinte ? Tine-te bine ca de-acum inainte nu te mai lovesc cu , cuvinte !

Si iar o sa te intrebe pe unde ai umblat , iar placa cu Baietii nu are rost , ca s-a fumat !

Si stii ca ma tin de cuvant ! Ca nu sunt genul care arunca promisiuni in vant ! big grin

Cu cat cunosc mai bine oamenii , cu atat imi iubesc mai mult cainele!

Viata e light , ca tigarile Kent , dar iti rupe capu’ daca o tragic in piept ! 

Nu vreau să ştiu . Nu îmi pasă daca acum iţi e greu . Nu vreau să-mi spui . Te-ai îndepartat de sufletul meu !

De azi , nu iti mai spun pe nume ! Esti doar o cunostinta , nu cineva anume !

Ai grija de ea , nu o lasa la greu ! Fi mereu aproape de sufletul sau , nu o lasa sa planga  . Fa-o sa zambeasca , sa fie fericita , sa nu se mai opreasca ! oh go on

Cu timpul , intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale , fara a pretinde sa te schimbe , iti poate adduce toata fericirea pe care o doresti ! oh go on

N-ai cum so atingi , are gusturi prea fine ! 

Numai fa’ caterinca de lume . Ca o sa pleci plangand , cand o sa avem noi chef de glume ! 

Cand zic gata , pai chiar e gata ! N-o sa sterg tot ca sa.ti iert fapta ! winking . Uit trecut ! Uit timp pierdut ! Uit sentimente ! Uit tot ! Dar nu uit de antecedente ! oh go on

Fericita . Nepasatoare . Ia zi , doare ?

Ai caracterul imbibat in orgoliu , de asta momentelor de vis , le porti doliu !:*

Nu mai am nevoie de tine . Nu intelegi ? Asa cum ai venit , tot asa poti sa si pleci ! 

O femeie poate admira un barbat frumos fara sa fie observata , in timp ce barbatii pur si simplu se holbeaza la o femeie frumoasa laughing .

Sunt puternică şi ambiţioasă. Ştiu exact ce vreau, iar dacă asta mă face o scorpie, nicio problemă !

Nu ma crezi in stare ? Nicio problema , nu ma cred nici eu ! Dar fereste-te de ziua cand o sa prind tupeu .

Traieste pentru cine te iubeste , infrunta-i pe cei care te provoaca si ignora-i pe cei care nu te baga in seama !

Astea sunt doar texte , hai sa trecem peste !

Imi spui : " Gandesti bine ! " , dar ai fi socat daca ai stii ce gandesc despre tine !

Iti multumesc , ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc . Si daca stau sa ma gandesc nu e deloc o drama , mai scuza-ma putin , cum ai zis ca te cheama ? big grin

De ce ea ? Pentru ca alaturi de ea , nu o sa fiu numai mandru , ci si fericit love struck

Nu are rost ! In seara asta ti-am mai spus , nu te cunosc !

De acum , o sa-mi fac de cap . O sa uit de toti si toate ! Numai iubesc pe nimeni , vreau doar sa traiesc ! Din cate imi amintesc , am doar o viata sin u vreau s-o ratez !

O fi uitat deja numele meu ? Oare avem deja ceva in comun si nu stiu eu !

| Adriana_Negura_1996 a răspuns (pentru justme_3711):

Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine.
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata.
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar.
Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!

| imyourdestiny2 a răspuns:

AI DE UNDE SA ALEGYlove struck::

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

• Am 16 ani ...Imi sP "Gandesti destul de bine".
Ai Fi socat daca Ai stIi Ke gandesc deSpRe TnE

• SIMPLU si USOR
Ma iubesti? Eu nu.
Ma pocnesti? Te pocnesc.
Ma barfesti? N`ai decat.
te-am insultat? Foarte bine, meritai.
Copilaroasa? DA pentru ca asa vreau.
Rea? Cu cine merita.
Bunul meu simt? Depinde de al tau.
ti-am zis ca te iubesc? Am fost sincera.
Indragostita? In fiecare zi de altu.
Geloasa? Doar daca am pe cine

• aM Prieteni Buni.DAR cateodata gluma ii intrec.MA FAC sa plang.cu lacrimi amare.
Cand se rad de mine si asta doare.

• Sa ne amintim De clipele care au fost si nu revin.

• Eram doar doi copii prosti, stiu ca refuzi sa recunosti Eu speram in ceva nou. uh erai cu gandu` dupa foste!

• Fiecare clipa trebuie stoarsa de tot ce se poate da, fiindca nu sti niciodata cand cortina va cadea!

• ti-ai luat`o`n cap. ce pakat Acum esti mai de *** Ce s`a intamplat? ti-as fi spus ca te iubesc. da *** n`ar fi rimat

• Desi am trecut prin multe suntem inca impreuna.Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

• Sti ce?! N`am venit sa ma cert! Vrei sa repet?! N`am niciun secret! Revin la subiect... : Ca nu vreau sa te pierd!

• ne-am. CerTaT `ne-am ImPaKat dar...aM Fost mereu de InVidiaT

• Stii,vroiam sa fiu cu tine,stii,vroiam sa avem ceva, dar tu ai dat in spate, ai crezut in altcineva!
• azi ne certam ca`asa e dragostea.maine soarta ne va impaca!

• Adu-ti aminte prima data cand ne'am sarutat, inca mai simt fluturasi, inca nu m'au abandonat

• nu e genul de curva care sa profyte chyar si fara clubury petrecem momente inedite...Nu ne distram in clubury cum ne dystram la scara.Impartind aceeasi bere si aceeasy tygara♥♥"

• Nu`s ca voi.sh nu am fost niciodata.Nu`s ca voi.va repet inc`odata.Nu am vrut, nu am nevoie.d mila nimanui.Prietenii p care`i am docamdata`mi sunt destui

• Cateodata puR si simplu iti vine sa renunti. Iti vine sa pleci draq si sa uiti sa mai anunti.ai vrea sa te ascunzi dar stii ca lumea e mica Si niciodata nu poti sa scapi de ceea ce ti`e friCa

• Ai plans pe umarul meu...ti'am sters lacrimile, te'am facut sa zambesti.a insemnat ceva pentru tine? NIMIC

• crezi ca mã faCi gel0aSã cu tâRfa taa?
• Nu bãiaTulee!
• Chiar nu`mi paSã d Ea.
• asta esTe ca sã vaDã "prieTena taa"
• cã tot ew sunt viata taa.

• Ce fericita sunt acum iar TU plangi ca un nebun.
• stau in bratele altuia iar TU te lupti cu soarta
• cte-am facut pentru tine, TU spuneai ca nu e bine
• acum fa un bine si UITA DE MINE
• -"mi-am batut joc ` de ei, si am facut`o bine. Asa` ca n`ai nici un motiv sa fii suparat` pe mine!

• -Poti` sa` fii` cat` vrei` de` fitoasa`. in` fata mea` ramai` o` mucoasa` Poti` sa` fii` tu` ori` si` cine`.ca` nu` dau` un ` ban` pe` tine`...`!

• -Ca te-a iubit odata. si ai pierdut`o. in fine! Nu tine doar d tine daca stai sa te gandesti bN. tot EL ti-a luat`o si TU ca prostul ai lasat-o. ti-a furat`o.

• Trec zile si nopti durerea ramane aici, E greu sa ma gandesc ca astazi suntem doar amici --------------------------------------------------------------------
• Orice s-ar intampla el pe mine ma iubeste.eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste.Stiu e o aventura goala, la el in inima doar eu sunt kampioana.

• NU te mai cred` e prea` banal` p0vestea e la final!

• te-am iubit` si NU sti` cat ma doar ca `ai pleCat si univerSu `n0stru moare. te-am iubit. dar acum t0tul e scrum.` degeaba iti pare rau e prea tarziu acum

• Sti`. poate ca de fapt NU eSti exaCt ceea ce mi-am dorit poate nu esti `printul `ala p care`l sarut pentru. al vraji`
• ------Si cum sa nu fiu asa, cand de la cei dragi auzeam :"e treaba ta ce faci"!-----

• .Am iNvatat sa lupt pentru lucrurile si persoanele doriTe.dar nu toti stiti sa o faceti. Poate o alta ea, iti va parea mea minunata...

• satuLa de tipi astia "MORTALI"...Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea Nici macar el. care puteam sa jur ca ma iubea! #"NiMiC".=atateaaa... #

• Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc? Da acum? Acum acum acuMaaa?

• Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine?
• orricum te voi iubi in fiecare zi din viata mea
• .
• . Dai mereu iubire si ce primesti? Indiferenta...

• vreau sa gasesc uN seNs acestei doriNtze, chiar daca uN seNs nu are... vreau sa gasesc uN seNs la multe chestii.chiar daca multe chestii.uN seNs nu au.

• Si poate n`o arat, dar mi-ar fi mult mai greu Dac`as ramane fara tine doar un simplu "eu"

• Daca razi, toti vor rade cu tine… daca plangi, vei plange singur…

• Traiesc clipa... Nu-i nici buna, Nu-i nici rea, E vïata mea...
• cum sa scap de tine cand u ma faci sa te iubesc mai mult]?

• [Imi place`sa`fack ce`mi trece`prin cap. fara`nici un`regret fara nici`un sentiment``.o fac in felu`MEUH; x]

• Cand amintirile dor apar lacrimile si ma dobor; x

• a venit timpul` sa vorbim din nou...Eo o sa rad de multe. Iar` tie o sa-ti para raw.

• Nu te mai uita.Nu mai ai tu, fata de ea.Cand era cu tine [[Chiar a meritat?

"Te´ doare s´ vezi ca nu-mi ´ Pasawinking Sii iti Zic ´ merew.':*. Nu