| fantasy01 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de metin? Dau fundita! sa fie de fata sh sa fie p Taurus! PLSZ DAU fundita

4 răspunsuri:
| Artemis a răspuns:

Lvl 15 -20 faci intr-o zii.

| fantasy01 explică:

Sa aiba intre levelul 15-20 sau mai mult! urgent dau fundita

| dexaaa a răspuns:

Am eu scumpo:*. lvl 32. doar ca nu are multe pe el. e pe taurus. eu ti-l dau. Nume:dexaspunesugeo. si parola:loverazv2. te asigur ca asta e. pup:*:* si distractie placuta

| luanaholovatchi a răspuns:

Prietenul meu vrea sa-ti spuna ceva: -Da pe inregistaresi apoi scrie numele ymail si parola s-au depinde ce dau GM.CP.