| Catalina0106 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste poziții de sex?

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Citește Kamasutra!

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sunt online pozitii sau filme, unde poti vedea pozitii diferite, fata de cele pe care le stii deja.

| andreyksd a răspuns:

Vino ca te învăț eu!?

| Hooddawg a răspuns:

Catalina, Catalina. sexul si pozitiile lui se pot invata doar prin practica. cand esti prinsa in fapt ai nevoie doar de imaginatie, inclusiv partenerul tau. De fapt mai ales el?

| Catalina0106 explică (pentru Hooddawg):

Stiu și eu câteva poziții (pe majoritatea lor) doar ca sunt plictisită de ele

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Catalina0106):

Acum 6 ore | Catalina0106 explică (pentru Hoodxxxx):
,, Stiu și eu câteva poziții (pe majoritatea lor) doar ca sunt plictisită de ele''
Pai in acest caz iti este la indemana sa experimentezi mereu noi pozitii de sex. Doar prin incercari repetate de a schimba pozitia in timpul sexului reusesti sa simti daca noua pozitie inca netestata pana in acel moment iti ofera senzatii si placeri mai intense fata de cele practicate in mod obisnuit. Succes!