| ducu1991 a întrebat:

Cine inseala mai mult barbatul sau femeia?

13 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Amandoitongue doar ca difera ca femeia e proasta, si barbatu in majoritatea cazurilor gandeste cu ****

| AngelaRAmona a răspuns:

Nu exista diferente intre genuri atunci cand vine vorba de inselat! Cine se plictiseste repede inseala.Cine stie sa mentina pasiunea si iubirea mereu atunci va fi mereu loial/a. Conteaza doar sa stii a pretui.

| OnnySky a răspuns:

Amandoi femeia cauta afectiune daca nu primeste si barbatul cauta pustoaice :plaughing

| Traian a răspuns:

Femeia logic

| hightcost a răspuns:

Pai barbatul din punct de vedere cantitativ iar femeile din punct de vedere calitativ.Adica un barbat poate insela partenera in mai multe zile diferite de fiecare data cu alta iar femeia are doar un amant la care tine si e acelasi tot timpul.

| AndyMcFlurry a răspuns:

laughing fiecare o sa dea raspunsul in functie de sexul sau! laughing Eu sunt fata, zic ca barbatul(chiar asta gandesc) barbatii spun femeile dar nu stim cu exactitate raspunsul pentru ca cei care raspund nu cred ca au facut un astfel de lucru.

| Cory_1336 a răspuns:

Barbatul evident

| PuFoS97 a răspuns:

Unii barbati dar si unele femei... apropo nu le zice fetelor sa nu te insele s-ar putea sa faca inversul

| alexandra_5261 a răspuns:

Barbatul

| denysa_1033 a răspuns:

Barbatul, depinde poate si femeia amandoi dar mai mult barbatul

| Maddix a răspuns:

Femeia

| bubullyna a răspuns:

Barbatu logic.cne se uita dupa din astea de 18 ani?laughing