| DeeaFrumusic a întrebat:

Cine ma invata cum sa sarut? Cum este primul sarut?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ai nevoie de un baiat ca sa invetiwinking

| Picasso a răspuns:

Eu! dar daca e sa ne sarutam virtual, vreau sa ai un antivirus bun!

| Neimportant a răspuns:

Să săruți nu te învață nimeni. Lasă-te purtată de val și ai să vezi că o să iasă totul bine!

| Oanna07 a răspuns:

Nu cred ca asta se poate explica. Primul sarut sincer, nici nu iti poti da seama cum este. Ori dezastru ori minunat. La mine a fost putin din ambele.

| DexxTer a răspuns:

Cum e? Difera in functie de persoana. E un joc a 2 limbi`rolling on the floor.
Da' te prinzi tu atuncithinking
Nu e nevoie sa-ti explice sau sa te invete nimeni.
Stiu, ti-e frica big grin.
Dar sa nu-ti fie :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa saruti nu este o lectie si nu necesita o pregatire in prealabil. Totul se intampla atunci,in acele clipe,fara sa iti dai seama cand si de ce. In acel moment, nu fa nimic, lasa totul asa. Totul va decurge de la sine.

| MotoGP a răspuns:

De unde esti? ca te invat eu:devil)