| igori001 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o declaratie de dragoste asa frumoasa poate scrisa de sine... mesc mult

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Trebuie sa o faci tu, altfel nu are mare farmec, o sa aprecieze doar ca ai cautat.o

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Poti gasi o multime de declaratii de dragoste cu un simplu search pe google,insa cea mai frumoasa declaratie pe care o poti face trebuie sa vina din suflet, sa ii spui celui pe care il iubesti exact ceea ce simti, nu doar niste vorbe in vanthappy

| igori001 explică:

Sincer am facut de o multime de ori... doar am vrut sa vad poate cineva ma ajuta cu ceva si mai frumos, mai placut...