| HaS4 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine urgent amm nevoie de ajutor
VA ROG ajutati-ma SI PE MINE acum 2 saptamani am descarcat uun program. am incercat sa il deschid nu mergea am incercat sa il sterg nu merge cand peste 2 ore vad ca in C adica in partitia C este fulll si aveam liber 30gb ..cum domane poate ocupat atata. azi am incercat sa il sterg si ca sa vezi aa mers dar cum fac sa imi readuc memoria la normal am incercat cu multe metoade am descarcat multe programe dar nimic VA ROG ajutati-ma. Sscuzati categoria dar sunt disperatt. Dau fund + vot haidetii ma va rog

2 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Dai click dreapta pe C, intrii la proprietati, dai Disk Cleanup astepti putin sa incarce, apoi iti apare o fereastra, bifezi tot ce e acolo si dai ok. Probabil sa dureze mai mult sa incarce avand in vedere ca ai atata loc de eliberat. Nu te panica daca dureaza, doar asteapta.

| roSenD99 a răspuns:

Intra în my computer și dai la dezinstalare program și așa ti-l șterge de tot