| ShakeIt a întrebat:

Cine`mi recomanda si mie cateva filme frumbatting eyelashes?
Funda =p~

3 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

If only, Riding in cars with boys, Not another teen movie, Easy A, It's a boy girl thing, Freaky friday, Superbad. ti le recomnad sunt foarte bunehappy comedie si adolescenti in general.mai putin primele 2 (care sunt drama)sunt foarte tari filmele sigur o sa iti placa

| AnimalX a răspuns:

A Walk To Remember, If Only, Waiting Forever, Step Up 3, The Green Mile. Sper sa-ti placa!

Răspuns utilizator avertizat