| kito_2036 a întrebat:

Cine nu iubeste vara? ori eu una singura am inebunit =DDDD scuze de categorie

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Fara scoala,profi, teme, frig si ploaie! Tu glumesti?

| shtephie a răspuns:

Imi place vara, dar nu sa fie acea canicula 35+...in Bucuresti vara este fff cald...
INsa este frumos daca stai la munte/ mare ...Prefer primavarahappy

| unione a răspuns:

Eu nu o iubesc din cauza caldurii

| Patry a răspuns:

Imi place vara la nebunie numai ca...nu am aer. big grin

| Broadband a răspuns:

Iti place iarna cand stai cu 3 geci pe tine sa nu mori de frig?
vara cel mai bine

| KellyK13M a răspuns:

Mie imi place la nebunie si caniculaaaaaa totu e supeeeeerrrrr vara!

| OneMoreChance a răspuns:

Eu iubesc vara! nu numai pentru ca este ziua mea dar sh pentru ca nu e scoala big grin

| kito_2036 explică:

Pot scrii o carte intreaga. dc urasc vara :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai facut? unde scrie ca n-avem voie sa ne iubim vara, o fi de la caldura?