| Tzucu a întrebat:

Cine stie : la ce se gandesc baietii cand stau cu o fata?
laughing

Răspuns Câştigător
| uNu_2249 a răspuns:

Pai depindelaughing
dar... oricum ne gandim la multebig grin
nu te gandi numai la prostiitongue
suntem toti oameni, tot daca voi sunteti fete si noi baieti...deci e posibil ca uneori sa ne gandim la aceleasi lucruri ca voi.
deci cand esti cu el si te gandesti la ceva...sa ai in cap ca si el poate gandeste acelasi lucrulaughing

6 răspunsuri:
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Fiecare se gandeste diferith unii (porcii ) se gandesc mama ce tate are sui asta. vay si ce cul* laughing a mea e. altii se gandesck doar ke sa mai vb... altii se gandesck la cum sa impresioneze ce sa spuna altii pus si simplu te asculta si nu se gandesc la nimic laughing )laughing

| Dek a răspuns:

Sunt baiat 12 ani! Eo cand stau cu o fata ma gandesc cum sa o fac sa rada si cum sa se simta bine in prejma mea!

| SteauaROsie a răspuns:

Depinde ce fata
daca stau langa o (curva)
ma gandesc unde sa ma duc cu ea sa eu traglaughing
dar daca e o fata mai serioasa
ma gandesc:
rolling on the floor
imi zic:
moama ce buna estilaughing
te vreau acumlaughing
si caut sa ma combin cu ea

| κλάους a răspuns:

Voi fetele...credeti ca baieti se gandesc doar la sex, sex si iar sex? Poate se gandeste la ce faina e viata cand vb cu ea, cand se tin de mana, cand se plimba, ce parfum fain are, cum sa o faca sa rada, etchappy Eu unu nu gandesc multelaughingpentru ca nu prea stau cu fetelelaughing

| Alabalaportocalaping a răspuns:

Depinde un baiat cand e indrgaostit de o fata cu adevarat se gandeste la viitor, iar un baiat care vrea doar o aventura se gandeste normal ca doar cum sa ti-o traga cat mai repedelaughing

Funda?big grin

| Maryse a răspuns:

Normal ar fi sa se gandeasca la fata, cum sa o mai impresioneze chestii de genu sa poate chiar la SEX.