| Pitbull305 a întrebat:

Cine sunt mai sentimentali\le fetele sau baieti? De ce?

Răspuns Câştigător
| JustFun01 a răspuns:

Fetele pentru ca sunt mai sensibile.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Fetele de regula - dar tine mai putin, in schimb cand un baiat devine sentimental e mai de durata - parerea mea happy

| bogdan8907 a răspuns:

Eu iti dau un exemplu, la mine in relatie eu sunt ff sentimental iar ea este fff nepasatoare, dai id si vb

| alexandrag a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, nu conteaza absolut deloc sexul, dupa parerea mea happy

| Hash001 a răspuns:

Conteaza sexul dar dupa o anumita varsta. Eu am fost obisnuit sa nu mai pun suflet la orice proasta inca de mic fecior laughing.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Fetele fara nici o indoiala...chiar si cand nu trebuie sunt sentimentale xD