| Eugeniusu a întrebat:

Cine trebuie normal sa poarte prezervativul la el, fata sau baiatul? Cand iti dai seama ca o fata vrea sa faceti sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fata/femeia daca este o "parasuta" depravata, pentru a nu rata orice posibilitate de sex care poate sa apara in orice moment, situatie sau ocazie, va avea permanent in poseta/gentuta un numar suficient de mare de prezervative incat sa faca fata oricarei situatii. Dar de regula este indatorirea barbatului grija de a se asigura ca are mereu la indemana minim un pachet de 3 prezervative. O fata care este pe punctul de a accepta sa intretina un contact sexual va permite sa fie atinsa in zonele intime si/sau erogene fara sa se impotriveasca si in functie de cat este de excitata chiar va conlucra ceea ce sugereze ca este.....cucerita si s-a predat. happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand doreste sex ea te va intreba daca ai la tine prezervative: vezi ca-ti trebuie mai multe!

| Emilian65 a răspuns:

Prezervativul ar trebui sa-l aiba baiatul, dar nu este rau daca are si fata un prezervativ de rezerva.

| CrystyCRS a răspuns:

1. Farmacia
2. Cand iti zice la ureche ͵͵Vreau sex, nu mai pot, mor, vreau sex!ʹʹ