| Kerinna a întrebat:

Cineva ce a avut sau are o relatie virtuala se afla pe aici? Am nevoie de ceva ajutor.:-s.

16 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Da, spune.happy Prin mesaj privat dacă vreiwinking

| тecнιннιlα a răspuns:

Eu happy am avut mai multe relatii virtuale, ultima fiind de 2 ani si o luna happy. Daca ai nevoie de ajutor lasa-mi un mesaj.

| ThePunisher a răspuns:

Am avut asa ceva, nu recomand nimanui...

| Mayar a răspuns:

Da, eu am avut si am o relatie virtuala. Deci care e problema?

| Dia a răspuns:

Da, cand eram mai micutahappy.

| toxik a răspuns:

Da,am mai multe laughing)

| Mary24 a răspuns:

Am avut euhappy si amlaughing

| Daysee a răspuns:

Da am avut, da nu iti recomand.Adica mie mi s-a terminat dezastruos sad. Faci ce vrei tu kiss. Bafta! Pa-paa wave kiss.

| Gagikaru a răspuns:

Mai bine nu-ti dori e naspa

| beatrice_2339 a răspuns:

Buna Kerinna! :*
Parerea mea sincera, e ca relatiile virtuale, nu ajuta la nimic!
Adica, nu cunosti persoana respectiva, nu o vezi fata in fata, nu are nici un rost.
Plus ca in viata reala, persoana aia, mai are pe cineva, iar tu nu ai cum sa stii.
Nu se compara un " Te iubesc! " spus in fata, uitandu`te in ochii celulalt, cu un "Te iubesc..." si un " :* " pe messenger. E o diferenta imensa.
Eu te-as sfatui sa gasesti pe cineva pe care sa-l cunosti, sa ii iubesti defectele si calitatile.
Dar daca intr-adevar, tu ai inceput sa ti la ...persoana de pe messenger \ facebook\ chat, atunci.iti doresc sa aveti o relatie frumoasa si de durata :*!

Aa. si eu am uitat sa iti raspuns de fapt laughing. Da vreo 2 relatii virtuale, cand eram imi micuta...Dar nimic serios!

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da tongue mai multetongue

| c3dryk22 a răspuns:

Sal.da,am avut eu unalaughing) ne-am intalnit dupa aproape 4 luni de vb pe mess:Olaughing)

| Kerinna explică:

Wow! Ma asteptam sa fiu criticata laughing.

| TheScamy a răspuns:

Eu.Cu ce te pot ajutawinkingStiu totu despre relatiile virtualewinkingDoar ca am avut 2. Zi-mi printr-un mesaj cu ce te pot ajutawinking

| X0xo a răspuns:

Am avut una. Timp de 2 ani jumate happy

| TeddyXd a răspuns:

Da, eu am avut.