| anonymous2666 a întrebat:

Cineva cu erecție slaba de la 18 ani pe aici? Aveți idee cum rezolv aceasta problema? De preferat cineva care a mai trecut prin așa ceva. Fără răspunsuri cu "du-te la doctor" pentru ca vedeți care e situația cu virusul.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Ba da, singurul care te poate ajuta este medicul. Dar după ce se termină starea de urgență. A, da, poate fi de la depunerile de colesterol, va trebui să treci și pe la cardiolog.

| anonymous2666 explică (pentru doctorandus):

Nu cred ca e posibil așa ceva pentru ca anul trecut am renunțat la sportul de performanța și nu se pune problema colesterolului, cu toate ca am renunțat la acel stil de viața.

| doctorandus a răspuns (pentru anonymous2666):

Lol, ai renuntat la sportul de performanta si mananci ce mancai pe vremea aia? Reteta clasica pentru boli cardiovasculare.

| anonymous2666 explică (pentru doctorandus):

Care e rețeta clasica in ceea ce ai spus? Ca nu înțeleg. Dacă te referi la faptul ca mănânc in aceeași cantitate, nu, nu e așa, încă am grija de corpul meu. Am 1.85m și 77kg, aproape la fel ca anul trecut. Singura diferenta e ca in loc de muschiuleti, am pus un strat subțire de grăsime

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai rareste-o cu masturbarea.

| anonymous2666 explică (pentru darrio2007):

Încerc sa o elimin complet din programul meu. Am o săptămâna de când nu m-am atins de ea. Sper sa apara și rezultate

| darrio2007 a răspuns (pentru anonymous2666):

Asta e bine, succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, chiar nu exista alta solutie, decat sa mergi la medic, fiindca nu se cunoaste natura cauzei erectiei slabe si apoi, noi nu te putem consulta prin computer si nici prescrie tratament adecvat.
Poate fii o problema fizica, psihica sau a aparatului uro-reproducator.

| Donsavas a răspuns:

Viagra se ia doar daca ai tensiunea mare altfel nu ajuta. Pentru erectii puternice ai nevoie de testosteron, daca iti lipseste nu ai cum sa ai erectii. Ajuta si anxioliticele ca buspirona

| anonymous2666 explică (pentru Donsavas):

Treaba e ca pana acum vreo 2 3 săptămâni totul era perfect normal. Erecții puternice, mergea treaba. Acum, de vreo săptămâna nu mai obțin o erecție completa și ferma ca înainte, ci doar 60 70%

| Constantin356889 a răspuns:

Ai Facebook

| LavricIonut1997 a răspuns:

Cel mai sigur la doctor, pentru
a-ti face testul de erecti. Succes

| rogerrrrr a răspuns:

Viagra