| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Cineva cu penisul circumcis care a facut sex sunteti multumiti de placere?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi bine sa-ti intrebi si iubita. Daca ai. Nu fi egoist.

| java12345678901211144133ytrytu78909876545 explică (pentru darrio2007):

Am, o sa o intreb cand o sa facem, oricum si fara preput pentru ea nu are importanta pentru ca si cu preput, el ramana la intrarea in vagin.

| Goete a răspuns:

Problema apare cand e circumscris de catva timp si ti se freaca mereu de chiloti - senzatie nu tocmai placuta - si ocazie cu care treptat isi pierde sensibilitatea. Apoi sa vezi placere la sex!

| java12345678901211144133ytrytu78909876545 explică (pentru Goete):

Eu sunt de un an si tot e sensibila la atingere

| Goete a răspuns (pentru java12345678901211144133ytrytu78909876545):

Bineinteles. Din acest motiv ai indoieli si astepti de la altii sa iti confirme ca e ok.

| Willis a răspuns:

Am avut și eu curiozitatea despre subiectul ăsta. Și după ce am citit și văzut care este treaba, m-am lămurit. Cred că ai văzut în o grămadă de filme așa. Ăia au altă religie și din cauza asta se face la ei circumcizia. Eu zic să nu te ambalezi, este foarte bine așa cu prepuț, capul este protejat, iar la actul sexual, senzațiile sunt foarte bune. Apoi nu stai cu gândul că mai târziu capul care este foarte sensibil la atingere, își va pierde din sensibilitate și apoi la contacte sexuale nu vei mai simți așa rău senzațiile. Mai mult de jumătate din bărbații de pe glob, nu sunt circucisi. Deci no problem.

| jj7700 a răspuns:

Eu sunt circumcis de 5 ani si sunt la fel de multumit de sex cum eram si inainte sa imi fac circumcizia. Sunt mai multumit in rest de aspect si senzatie de igiena mai buna.