| anonim_4396 a întrebat:

Cineva de pe TPU la o întrebare de a mea mi-a scris un răspuns ceva despre "exposed amateur" la site-urile XXX. Eu nu mă uit la așa ceva, nu cunosc.
Înseamnă cumva o opțiune să încarci filmări de partide de sex cu telefonul pe site-uri ca și YouTube?(Întrebarea asta are legătură cu penultima-cazul indecent)

10 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Hei. Pe YouTube nu poți încărca conținut pornografic sau viziona laughing se referă la videoclipuri pornografice cu persoane care se filmează și apoi le încarcă pe site-uri de genul.

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

De asta zic, site-urile XXX au băgat și opțiunea de încărcare a clipurilor la fel ca YouTube. Nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. Oricine isi face acolo un cont poate posta tot ce vrea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Offf,ce ghinion pe capul meu după ce că îmi merge prost cu altele acum și asta?! O să mor de disperare.

| RobertMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Fiecare poate incarca ce vrea cu un simplu cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cred ca asta inseamna. Pe orice site XXX gasesti filmari facute de amatori. E la liber, fiecare poate pune ce il taie capul si unele filmulete ajung si la sute de mii de vizualizari.

Un exemplu de exposed amateur e tipa aia blonda care vorbea cu iubitul la telefon, din bucatarie, in timp ce ii facea oral altui baiat. Mama cate vizualizari are aia, pe toate site-urile posibile. Sigur o stii laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am spus clar că NU mă uit la nici un film de acest fel! Nu îmi place, nu îmi pasă!

| luffypk a răspuns:

In definitiv, site-urile de filme porno (pornhub, redtube etc) sunt ca si platforma YouTube (oricine poate publica orice, eu am vazut si alte video-uri acolo care nu aveau continut sexual, poti publica orice, nu cred ca exista o verificare inainte de publicarea unui videoclip pe platforma, deci da)

| anonim_4396 explică (pentru luffypk):

Acum e lămurit tot.

| luffypk a răspuns:

Pe YouTube video-urile cu continut sexual sunt date instant jos, sunt doar putine cazuri de video-uri cu putin continut sexual care au fost acceptate, facand parte dintr-un video educativ si fiind aprobate, nu pentru altceva.