| anonim_4396 a întrebat:

Cineva din Bucuresti care si-a decolorat parul? (la salon, nu acasa) As vrea sa-mi spuna si mie salonul, pretul si daca te poti decolora si doar atat (am intrebat la un salon si au zis ca nu ma lasa sa plec doar decolorata, ca trebuie sa ma vopseasca macar blond..si culmea, ca trebuie sa platesc pentru vopsirea in blond chiar daca eu nu vrea asa)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vorbim despre părul pubian la categoria asta, da? Din păcate, moda recentă este să fie tuns sau epilat, nu cred că stă cineva să-l mai decoloreze.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Haha. Pentru instiintarea ta iti spun ca am mai pus intrebarea de o data ieri, iar seara inca o data la categoria "beauty and fashion" dar nimeni n-a raspuns. Le-am sters si am pus din nou intrebarea la alta categorie mai vizitata. Nu sunt nici prima si nici ultima care face asta.