| anonim_4396 a întrebat:

Cit timp faci sex? Pina la prima ejacuare si atit?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar asta poate dura si o noapte intreaga, nu e deloc putin.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pana la prima ejaculare, ca apoi "cucul" merge la culcare si de scoala mai tarziu!

| unione a răspuns:

Pana te imbraci la loc

| Sylx a răspuns:

Ejacularea e finalitatea actului sexual la barbati dar o "partida de sex" poate insemna si mai multe raporturi sexuale terminate cu ejaculare.

| bblock69 a răspuns:

Cat poti...
Daca mai poti...

| doctorz a răspuns:

Sex faci pana la ejaculare, dar daca vrei sa faci dragoste...atunci trebuie sa ai ceva mai multa rabdare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar fi dupa mine...Pai daca ar fi dupa mine... Daca etc.

| emy_8399 a răspuns:

Asta depinde de persoana cu care faci sex,,, dupa mine cred ca pana la prima ejaculare si mai mult dupa vreo oracrying