| floaredeprimavara a întrebat:

Cititi povestea mea: anul asta am venit la o scoala noua si exista un baiat mai aratos in clasa care prima oara nici nu ma baga in seama. luni un alt coleg de-al meu se prosteste cu colegul meu de banca si era cat pe ce sa ma loveasca pe mine cu scaunul, si baiatul ala de care vorbeam adineaori se ia la bataie cu cel care a ridicat scaunul, dupa aia cand mergeam la sala eu am ajuns prima iar el dupa mine si s-a asezat langa mine, cand mergeam inapoi in clasa tot la fel. in pauza cand pe coridor vorbesc la telefon mereu e si el pe coridor si cand intru in clasa e si el. mereu in ora si in pauza se uita la mine... Ce credeti? Funda :X

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Eu cred ca acest baiat te place, poate nu reuseste sa iti spuna asta si se manifesta prin a fi dur. eu cred ca tine la tine, vorbeste tu cu el. intreaba-l de ce se tine dupa tine? intreaba-l de ce face asta? vorbeste cu el,.

1 răspuns:
| DizzyXD a răspuns:

Te place :*