| Decebal a întrebat:

Codamnati sexul anal si oral?

15 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pare cam scarbos in ordinea asta, dar fiecare cu gusturile lui...

| Hombre a răspuns:

Este condamnat destul de biserica, ce rost mai are si de noi practicantii.

| Sara2 a răspuns:

Analul e ok, oralul e scabos cred ca as vomita pe penisul lui daca as face asa ceva

Stefan
| Stefan a răspuns:

Traim intr-o lume in care fiecare este liber sa faca ce vrea. Totul depinde de cei doi parteneri ce fac sub acel asternut magic. Eu nu sunt de acord cu sexul anal sau oral, aceasta este parerea mea personala.

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu.de ce l'as condamna? Eu nu practic sexul anal din varii motive dar sexul oral are si el un rol chiar foarte important.:*

| smartalogu a răspuns:

Oralul NU, analul da. Nu vad ceva rau sau scarbos in a face sex oral cuiva, mai ales daca il iubesti foarte mult. In schimb sexul anal e un lucru urat. Vorba unei prietene o data: "Da dc nu incerci tu sa iti bagi un castravete in fund si dupa sa imi zici daca ti-a placut". Deci nu, never ever. Poate cine stie cum sa dau de vreo partenera prea perversa si sa insiste foarte foarte mult. Altfel never ever.

| Seline a răspuns:

Nu, fiecare experimenteaza ce vrea in viata lui, cu corpul lui.

| Antonimu a răspuns:

Cum sa-l condamnam, la moarte?! Cine vrea sa faca bine, treaba lor... o fac pe propria raspundere. Cine nu, nu si cu asta basta.

| Paris a răspuns:

Andaluzia a răspuns:
Analul e ok, oralul e scabos cred ca as vomita pe penisul lui daca as face asa ceva

laughing))))))))))) Ne-ai lamurit!

Eu personal nu condamn nimic, sunt intr0adevar niste lucruri iesite din comun pe care nu le-as practica nici in ruptul capului, insa cine stie, poate au si ele frumusetea lor, de exista atata aparatori ale acestor tipuri de sex. le condamna biserica pe amandoua happy

| emanuelf a răspuns:

De ce? Face rau cuiva sa-l faca? Intr-un fel tine si de preferinta personala. Daca iti place de ce sa nu il faci?

| anonim_7506 a răspuns:

Nu le condamn dar nici nu sunt de acord cu ele.In primul rand nu este igienic si este si fffff scarbos

| Dan23 a răspuns:

Nu fiecare face ce i place si ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti sum se spune:gusturile nu se discuta. iar asta tine de fiecare persoana, ce e dispusa sa faca pentru persoana iubita, si mai tine si de perioada relatiei, cat de mult au stat impreuna.nu condamn nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti spuneti ca e scarbos si din astea dar daca nu ati incercat de unde stiti ca e asa? Eu nu condamn pe nimeni.