| Jjjhh a întrebat:

Conteaza grosimea sau lungimea?))

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Amandoua!

| Emilian65 a răspuns:

Conteaza ambele.

| Andreeush a răspuns:

Depinde la ce te referi laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Creierul.

| Raven a răspuns:

Fiecare gaură cu cheia ei, nu contează dacă e lungă ori groasă, principalul e să se potrivească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentinerea erectiei si cat de bine o f,, ti.

| Paul754880338 a răspuns:

Uneori si calitatea, culoarea sau utilitatea. La portofel te refereai, nu?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca te referi la penis, niciuna daca nu stii ce sa faci cu el. laughing

| 90210 a răspuns:

Grosimea. N-am nevoie de un penis prea mare care sa-mi loveasca in prostie cervixul de fiecare data cand facem sex pentru ca nu e prea confortabil.

| ThyDoom a răspuns:

Adâncimea portofelului. Cât ești dispus să bagi mâna (în portofel) ca s-o satisfaci.

| madaEu a răspuns:

Ambele.funda plssss!

| MuleaMihai120931 a răspuns:

Sufletul