| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza marimea penisului pentru femei?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineintees ca conteaza, de o masura "adevarata" a penisului, depinde orgasmul vaginal al femeii.
Un barbat cu penis mic sau subtire, nu poate anatomic sa satisfaca vaginal o femeie.

| OldSoul a răspuns:

Doar daca e prea mic laughing

| SG1995 a răspuns:

Bun vaginul uman are o adâncime de 7-10 cm, rar peste această dimensiune, deci un penis de 10-13 centimetri poate satisface decent o femeie dacă știi să fți.
Pă una alta ceea ce contează cu adevărat sunt două chestii:
Să știi ce să faci, și grosimea, e important ca penisul să atingă pereți vaginali.
Pe de altă parte mărimea medie la penis diferă de la o țara la alta, la noi media e între 13-16 cm.

| alina2k18 a răspuns:

Nu conteaza daca o ai de 20 cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da conteaza,
cele care spun că nu contează mărimea o fac doar pentru te simți mai bine cu râmă din pantaloni.
Adică mămică, sora și cele care te vad doar ca pe un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru descentele lui Maria Teresa cred ca da

| Bozgi200 a răspuns:

Avand in vedere ca se simt doar primii 13 centimetri nu cred. Degeaba e lunga si sta jumate afară. Grosimea e mai importantă, asa se stimulează "punctul G"

| Dennis1993 a răspuns:

Eu din ce știu nu contează mărimea, contează ce știi sa faci cu ea, asa spuneau în proporție de 80% din doamne de la alte întrebări similare.

| anonim_4396 explică (pentru Dennis1993):

Pai da, dar doar 20 la sută îti spun adevărul, celelalte te mint pe fata laughing

| Dennis1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici ce rost au sa te minta? Nu te cunosc, pe soț, iubit mai zic sa îl minta.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Dennis1993):

Fac icter când va aud cu prostia asta :"ce ști sa faci cu ea"!
Știu sa o bag și sa o frec, ce altceva ar trebui sa știu sa fac cu ea? Sa pictez, sa cant la pian?

| Dennis1993 a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Sa pictezi ca la I Umor?

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Dennis1993):

Cam asa ceva.
Cauta pe YouTube "grecii au talent canta la pian cu ceatarna" laughing

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Sa sti sa dai din c00r

| Stefania1111 a răspuns:

Din ce știu și de la alte prietene contează grosimea, lungimea mai puțin. Contează să știi să o folosești