| theboyinlove a întrebat:

Continuare prima întrebare. Acum tocmai îmi trimite o poza cum e afara și fumează in apropiere de mine dar nu zice sa mai ieșim. Asta ma deranjează. Când ii zic prietenii sa iasă iese imediat când e vorba de noi 2 mereu intervin chestii sau schimbam ora întâlnirii sau locatia.

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că nu ești importantă pentru el.

| MPersephone a răspuns:

Inseamna ca nu are interes sa te vada. Daca dorea sa iasa cu tine, iesea. Mai ales daca spui ca iese cu altii. Inseamna ca nu e ocupata, are timp. Eu am fost in situatia asta si inteleg cat de tare te mananca din interior. In fosta mea relatie erau momente in care imi spunea ca iesim, apoi spunea ca are planuri cu baietii. Nu erau motive serioase. Nu ii reprosam nimic. Deci, iti propun sa iesi din relatia asta.

| theboyinlove explică (pentru MPersephone):

Ea mereu ii prioritizează pe prieteni și asa noi toate date-urile le amânăm sau reprogramam. Ea zice ca chiar face eforturi sa se implice mai mult in relația asta decât in precedentele, dar eu vad aceiași nepăsare in multe momente. La un moment dat mai spunea și ceva gen ca e mai mișto când nu ne vedem asa des ca apare dorul și după e feelingul mișto când ne vedem dar asta era in timpul școlii acum suntem in vacanța ar trebui sa ne vedem des și noi ne vedem la o săptămâna mai mereu și atuncia cu reprogramări gen hai la 5 in loc de 4. De multe ori eu sunt mai liber ea iese mai mult și atunci stau la mâna ei și decide ea ora și știind treaba asta își permite sa zică hai mai târziu un pic sau hai mai bine maine. Tocmai mi-ai scris acum dacă mai ai chef sa ieșim acum sau o lăsam pe maine. Poate cer eu prea mult dar sa ieși o ora jumate seara cât probabil ar fi fost acum și după probabil iar nu ne mai vedeam o săptămâna. Ea spune ca ma iubește și asa și eu chiar o iubesc și simt ceva special pentru ea și sufăr la fazele astea. Nu stiu cum sa o fac sa fie altfel ca nu vreau de nicio culoare sa ma despart de ea ca as suferi mult. Eu chiar i-am spus ca ma deranjează fazele astea iar ea a zis ca nu a mai avut relații serioase și ca asa e ea nu se implica 100% in ceva da ca in relația asta chiar încearcă și ca sa apreciez. Da pb e ca nu simt ca e relație când ne vedem asa rar. Momentele cu ea sunt unice dar mult prea rare. Ea zicea ca sa nu ne impacientam ca nu se termina lumea și ca avem tot timpul in fata. Da nu in ritmul asta omule.A insistat ca intr-o luna sa merg cu ea intr-o tabăra la mare deci asta ma face sa cred ca are planuri de viitor cu mine altfel dc ar fi vrut sa vin

| OctavianSps a răspuns:

Chiar te rog trimite-i sau fa-l sa te vada ca iesi cu un alt tip ca si prieten, sa vezi ca nu va mai fi asa ignorant. O sa intervina frica de a te pierde si se va trezi.

| theboyinlove explică (pentru OctavianSps):

Sunt băiat și ea e fata. Deci sa ies cu o fata ca prietena pai nu prea am prietene fete.

| OctavianSps a răspuns (pentru theboyinlove):

Of, atunci este si mai complicat.

| theboyinlove explică (pentru OctavianSps):

Dc?

| Lorennn a răspuns:

Nu-i face placere prezenta ta. Simplu! Nu e sfarsitul lumii.

| theboyinlove explică (pentru Lorennn):

In prezenta mea eu cred ca se simte bine. Ultima oară când am ieșit asta am simțit iar apoi mi-a și scris ca a fost mișto ziua.