| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca acest gel are în mare parte același efect ca acest parfum?

http://m.4love.ro/product/gel-hot-cu-feromoni.html

http://m.4love.ro/product/parfum-cu-feromoni-nexus.html

Nu prea îmi place ideea de a-mi schimba parfumul și ma gândeam sa iau un gel fără miros și sa utilizez și parfumul meu în același timp.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu-i asculta pe astia, ma! functioneaza feromonii, dar doar daca ii iei de unde ti-am zis.

3 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Cumetre,trebuie' sa-ti mearga papagalul, lasa feromonii ca dai banii degeaba.

| KodrutZ a răspuns:

Lasa breh timpeniile, vrajeala e esentiala. Stiu un individ urit, care nu se da cu nici un feromon nimic, dar er baiet citit si cu tone de vrajeala pe el. Nici macar nu e plin de bani, dar vrajeste gagici la greu. De ce? Ca are si papagal, dar e si porc. Daca stii bancul...

| raluk27 a răspuns:

Frate, nu mai da banii pe toate rahaturile. Nu știu cine te-a prostit cu feromonii. E apa chioara si n-o sa sara cohortele de femei pe tine. Mai bine iti iei un parfum normal si spui lucruri interesante.