| aleza21 a întrebat:

Crede-ti ca un barbat poate sta cu o fata ani de zile fara s-o iubeasca?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da exista asa ceva din pacate. dar cu timpul ajungi sa te atasezi de acea persoana, chiar daca nu o iubesti. poti sa pornesti de la inceput cu stangul, adica sa nu tii de loc la ea, sa o urasti, dar peste cel mult 2 ani, te atasezi de ea.de multe ori oamenii astia chiar ajung sa iubeasca acele persoane, dar de multe ori se intampla asta prea tarziu.

| Razvan a răspuns:

Daca e vorba despre o relatie la distanta dawinking

| thereforyou a răspuns:

Da, daca la mijloc este vreun interes cum ar fi un copil sau bani, etc.

| NickiMinaj a răspuns:

Da, clar. Motivele sunt nenumarate laughing cert e ca DA.

| тecнιннιlα a răspuns:

@Critical nu neaparat straight face. Sunt fel si fel de barbati. Bine in nici un caz nu o sa-ti poata fi indiferenta fata aia, dar asta nu inseamna c`o iubesti happy. Poti tine cat de cat la ea (dupa ani de zile). dar dragoste cu sila n`ai cum laughing. Poata sta cu ea: din interes, mila, silit de alte persoane straight face, obligat laughing, plictisit, obisnuit etc. happy. Din pacate sunt multi care fac asa, dar sunt si multe de genul acesta happy. Orice om e prefacut, dar depinde cat si cu cinewinking.

| cOnTexT a răspuns:

In "ani de zile" ajungi sa ti la fata aia oricumhappy!:* Bafta

| αndï a răspuns:

Da, logic fiind bigoman

| sunset a răspuns:

Cu siguranta, exista si din astia, din pacate.

| Alina21n a răspuns:

Da, pentru ca oricat stai cu o persoana fiinta umana incepe sa tina la ea, dar isi exprima sentimentele in moduri. ciudate. DACA nu, inseamna ca o insealalaughing)

| Gangsta a răspuns:

Da, e foarte usor inca pentru ei. sta doar sa o foloseasca sau doar sa nu fie singur.sunt atatea variante in care poti argumenta raspunsul pozitiv. dar raspunsul dupa cum am zis mai sus e DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe scurt, da! Baiatul poate tine la fata dar poate sa nu o placa, neaparat, dar daca vrei sa intrebi pe prietenul tau daca te place, intreaba-l direct, fata in fata, la o intalnire
Deviez de la subiect happy!

Sfat Shadow! XD