| daianis a întrebat:

Crede-ti in dragoste la prima vedere? astept raspunsurile voastre:*

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Da, dar dragostea la prima vedere e un lucru infantil. adesea se dovedeste a fi o iluzie.
dar e foarte placut sa iti pice cu tronc cineva intr-un singur moment. in momentul ala simti ca viata ta e frumoasa. happy

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! dar din pacate nu e impartasita sau nu dureaza intotdeauna!
Iti urez sa ai parte de cel putin una, e super!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.Am trait asa ceva! Eram ca hipnotizata! Nu-mi puteam lua ochii de la el! Ideal este ca sa traiasca si el acelasi lucru! Ca altfel...

| Victoria a răspuns:

Da. Sper sa am parte de una de acest gen day dreaming

| Ana_6509 a răspuns:

Nu.Am mai spus-o, o mai spun:e o simpla atractie, dragostea vine pe parcurs.Degeaba vor unii sa ma contrazica eu o tin una si buna ca asa e. Te pup.

| lostcontrol12 a răspuns:

Da cred.:X

| daniDeeDee a răspuns:

Da cred, dureaza de un an...fix peste cateva ore. big grin pe 25 happy

| anonimmmmm a răspuns:

Nu prea, niciodata nu a mers faza asta. Poate ca am avut parte de dragoste la prima vedere, dar a fost imposibil sa am o relatie cu persoana aceea.sad

| Doa'Do a răspuns:

Nu cred, pentru ca inca nu mi s-a intamplat acest lucru.De obicei eu nu ma indragostesc la prima vedere si nici nu cred ca o voi face.Pentru ca ma indragosti de cineva trebuie sa aiba si calitatile necesare, nu doar un aspect fizic frumos.Se intampla sa gasesti pe cineva care sa-ti placa foarte mult din punct de vedere fizic, dar dupa ce-l cunosti mai bine. si in interior, sa-ti schimbi complet parerea.

| Alle15 a răspuns:

Hm uneori...

| costyn162 a răspuns:

Da, este posibila desi foarte rar in zilele noastre.

| liubuska a răspuns:

Sal, da cared ca exista dragoste la prima vedere! Dar aceasta se intimpla cam rar!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Eu una cred, ca mi s-a intamplat!

| natalia_2288 a răspuns:

Da, deoarece intr-adevar dradostea la prima vedere este doar trebu sa stii sa o simpti.

| AdrianIoan a răspuns:

Cred in dragoste la prima vedere, cu 2 luni in urma m-am indragostit de o fata la prima vedere. Nu a tinut figura prea mult, am constat ca nu e nici o sansa sa avem o relatie de lunga durata. tongue

| andradeac a răspuns:

Nu stiu daca e dragoste la prima vedere sau nu tot ce stiu e ca acum un an un bait a reusti sa`mi atraga atentia foarte tare[ma gandesc si acum la el]chiar daca eu aveam deja o relatie de doi ani sad

| daianis explică:

Da pant3ran3agra mi s-a intamplat dar dupa parerea mea nu tine mult aceasta relatie... dar dupa cum am vz mai st si exceptii

| daianis explică:

Si eu credtongue. dar mai cred ca asa cum vine.repede asa si se termina