| RAY a întrebat:

Credeti ca a vrea aventuri este o imaturitate?

Răspuns Câştigător
| HueyFreeman a răspuns:

Nu, consider ca acela este un om care nu vrea sa-si bata capul cu relatiile si toate cliseele cuprinse in ele, cel putin in momentul de fata.

20 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Într-un fel da, într-un fel nu. Nu pentru că niciodată nu ai aventuri dacă ai tot ce îți trebuie de la persoana cu care stai și da pentru că dacă nu îți place ce îți oferă persoana respectivă ar trebui să te desparți de ea.

| RAY explică (pentru FucktheSystem):

Sa presupunem ca esti sigur/a si nu vrei sa te implici intro relatie si vrei aventura e asta imaturitate?

| FucktheSystem a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu ai nicio obligație față de nimeni, asta ține doar de gusturi, unii preferă să fie la locul lor, alții preferă să experimenteze.

| darrio2007 a răspuns:

Aventurile sunt la orice varsta.Cand este pe la 12-13 ani aia se numeste o joaca.In nici un caz o aventura.

| DiamondShine a răspuns:

Nu

| HueyFreeman a răspuns:

Depinde ce inteles are "aventura".

| RAY explică (pentru HueyFreeman):

Sex periodic cu prostituatele

| RAY explică (pentru HueyFreeman):

Ai iubit vreodata

| HueyFreeman a răspuns (pentru RAY):

Nu, inca nu am intalnit o fata care sa poata sa gandeasca pentru ea.

| RAY explică (pentru HueyFreeman):

Sper ca nu te deranjez, eu am suferit, in ultimele saptamani am vrut sa vad ce fete sunt pe net, toate man imi demonstreaza ca sunt neserioase, sunt dezamagit si culmea imi confirma asteptarile

| HueyFreeman a răspuns (pentru RAY):

Este putin cam greu pe Internet, de obicei pe acele asa zise site-uri de intalniri dai in mare parte de sociopati. Cel mai simplu ar fi sa te alaturi unei comunitati bazate pe hobby-urile tale si dupa un timp iti poti face prieteni cu interese comune. Daca ai destul noroc pot fi si fete/femei posibil chiar si interesate.

| HueyFreeman a răspuns (pentru RAY):

Nu, consider ca acela este un om care nu vrea sa-si bata capul cu relatiile si toate cliseele cuprinse in ele, cel putin in momentul de fata.

| Kalla a răspuns:

In primul rand o persoana care a avut multe aventuri nu poate fi luata in serios.

| RAY explică (pentru Kalla):

De ce

| Kalla a răspuns (pentru RAY):

Presupune-m ca X este un barbat frumos care se duce cu jumatate de oras. Daca intr-o zi X iti spune ca s-a indragostit si vrea sa se casatoreasca si sa aiba copii tu il crezi? Dupa cate fete a avut crezi cu adevarat ca s-a cumintit de la o zi la alta si nu o va trada pe sotia lui? Crezi ca fata de care se presupune ca s-a indragostit ar trebui sa aiba incredere in X?

| RAY explică (pentru Kalla):

Daca tot presupunem putem presupune si ca a luat o boala care o va transmite fara sa stie ca hiv, da e o problema bts, nu stiu posibil va deveni o obisnuinta, dependenta ca fumatul slabe sanse sa numai mearga la acele fete, incredere nu va avea clar dar nu se stie daca va vrea el vreodata o relatie

| Kalla a răspuns (pentru RAY):

De acord dar cu siguranta va vrea o relatie serioasa.Adica oricine se potoleste dupa putin timp.Cine ar vrea o viata de vagabond?

| RAY explică (pentru Kalla):

Depinde de fiecare, uni se lasa de cocaina alti nu, eu nu m-am referit in intrebare la a avea o viata, un timp provizoriu aventuri

| AnnonnyMa a răspuns:

Nu.Iti traiesti viata, ce **** meawinkinglaughing

| NoisyDream a răspuns:

Nu neaparat, o vad mai mult ca pe o nevoie de a iesi din rutina big grin

| RAY explică (pentru NoisyDream):

Si eu la fel, o nevoie umana