| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca am norocul sa-mi gasesc iubirea pe site-ul acesta?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Iubirea nu se gaseste pe net, pe nici un site, iubirea vine atunci cand te astepti mai putin. Cum te`ai putea indragostii de cineva pe care nici nu-l vezi? Iubirea se intalneste pe strada, la cinema, la supermarket... Nu cauta iubirea, te cauta ea pe tine!

13 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pe afara n-ai incercat? E mai usor sa alegi cand le vezi fata in fata. Sau ti-e mai usor sa aburesti pe mess? Parintii tai nu s-au gasit pe TPU si uite ca au reusit.

| Luori a răspuns:

Mai degraba ai astepta sa te gaseasca iubirea in viata reala!

| Damian a răspuns:

E ca si cum ai juca la loto'

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nah daca ai vb cu toate fetele

depinde ce fel de fata iti place si nah numa din vb e greu e mai bine sa vb si sa fie din acelkais oras cu tine poate iese ceva succes

| flory_9483 a răspuns:

Da poate o gasesti, nu se stie niciodata.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Asteapta si ai sa vezi! PS: Daca o gasesti sa imi zici si mie!

| ladygaga_9914 a răspuns:

No chance, man ~
:]]
sau sa-ti spun Smeagol?

| Bianca_papusha a răspuns:

Eihaa mamaaaa, O punem de'o nunta virtuala...laughingMireasa la ea acasa. Mirele pe site pe TPU...laughingmuzica live dp youtubelaughing

| sicklove a răspuns:

S-ar puteathinking nu ai de unde sa stii niciodata desi e cam ciudatbig grin

| SekReT a răspuns:

Daca esti u cel din poza nai sanse alexrolling on the floor

| aurik@ a răspuns:

Cu asa poza, n-as prea crede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu, nu stiu. Dar Smeagol, cu privirea lui ucigatoare, cu siguranta isi va gasi laughing

| BenAlex a răspuns:

Pey sunt din bucuresti sper sa am noroc mersi mult