| Temporaruj a întrebat:

Credeți că ăștia de la categoria asta scriu pe bune? Adică tipe abia ieșite din adolescenta sau și mai mari să facă anal cu atât de multă ușurință,, că am făcut anal și nu știu ce. Eu refuz sa cred că ar face cineva hetero asta din proprie plăcere

8 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Majoritatea sigur o fac, până la urmă nici analul nu e o mare chestie.
Când faci anal, lubrifiantul face diferența, dacă folosești o cremă de calitate atunci și experiența va fi mai plăcută pentru ambii parteneri.

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Daca bagi direct buldozerul acolo normal ca doare, trebuie sa te pregatesti inainte, cu chestii mai mici, sunt destule care vor si le place.

| Alexandra8963 a răspuns:

Nu neaparat de plăcere, cât din curiozitate.

Răspuns utilizator avertizat
| njdcmiamfacutcont a răspuns:

E groaznic analul, nu cred ca exista tipe carora sa le placa ://

| ValentinPandur123 a răspuns (pentru njdcmiamfacutcont):

Tin sa te contrazic, fosta mea iubita iubea analul. bine cel putin pana a facut fisura anala. Nu prea ii placea nici cand a facut hemoroizi