| alexalx1234 a întrebat:

Credeți ca bărbații neatragatori din punct de vedere fizic pot fi iubiti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au mai mult noroc aia decat cei care arata bine

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu!
Si daca pentru unele sunt neatragatori, nu insemna ca sunt asa pentru toate!

| DeathIncarnate a răspuns:

N-au șanse

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu prea obisnuiesti sa circuli prin lume/multime la pas, fiindca in mod sigur ai fi observat si probabil ai fi ramas si uimit sau contrariat de numarul mare de cupluri sau perechi in care o tipa atragatoare este la bratul unui insotitor care te socheaza prin ''frumusetea'' unui... urangutan. big grin

| Freya1 a răspuns:

Daca sunt femei ce te considera urat sunt si femei care te plac.
Daca tu vezi un om ca fiind urat nu inseamna ca asa si este, poate sunt altii ce gasesc ceva atractiv la el

| alina2k18 a răspuns:

Daca o are mare e binewinking

| mentholinks a răspuns:

Doar de cele la fel de neatragatoare. Eu n-am vazut in viata mea fata frumoasa cu iubit urat. Nu stiu pe ce lume traieste corbulalbrosu...

| alina2k18 a răspuns (pentru mentholinks):

Ei lupa... Sunt femei de 25-30 casatorite cu barbati 50+ care nu arata deloc bine fizic. Probabil primeaza inteligenta si caracterul [ fireste evidentiate prin mii de eurowinking si alte avantaje oferite ] in fata frumusetiiwinking.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, normal pentru ca toti avem un suflet pereche doar ca va aparea mai devreme sau mai tarziu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu există bărbaţi neatrăgători, ci doar bărbaţi neîngrijiţi, proşti, "ţărani", golani, săraci şi cu pl mică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te chinui in alte privinte fiind mai atractiv prin caracter, fizic muscular, haine, masinã, bani, apartament(casã).
Oricum frumusetea este in ochii privitorului, nu ai de unde sã stii cine te place, oricum Ce vreau sa spun este cã decât sa fi urât dar si gras, prost, fãrã bani, cu sigurantã iti cresc sansele sa ai succes la femei mai mare, dacã te imbunãtãtesti in aceste privinte.