| lalala_5386 a întrebat:

Credeti ca cineva se poate schimba in 3 luni? ma refer la o schimbare aproape radicala de comportament...

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Cine stie poate ca a tinut prea mult la tine, si nu a vrut sa te piarda, de se comporta asa frumos.
In final si'a dat seama de greseala pe care a facut'o si ca nu ai meritat sa ti se faca asta.

13 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nu si sti cum se zice ca "lupu' isi schimba blana dar naravu' nu"

| Duhovnicul a răspuns:

Dar sunteti chiar culmea. De ce trebuia o persoana sa se schimbe pentru tine? Sau tu pentru ea? Eu stiam ca dragostea se bazeaza pe sentimente si pe a accepta pe cineva asa cum este, voi tot vreti ca toti sa se comporte dupa placul vostru sau sa faca ce doriti numai voi. Frate ori il accepti pe om asa cum este ori cauti naibii altul, ca iubesti un om, nu un caine sa il dresezi si sa faca trucuri la comanda ta. Schimbare radicala de comportament, pfff auzi tu straight face.

| alone a răspuns:

Da e ft posibil si eu spun asta pentru ca mi-sa antamplat chiar mie pare greu d crezut dar e adv se mai antampla dar an interiorul tau rami la fel chiar daca comportamentul tau se schimba

| Ada... a răspuns:

Da, sigur ca se poate schimba însă foarte mult depinde de firea luiwinking. Un om își poate schimba un gând într-un minut, dar apoi în 3 lunistraight face?

| AlexBitza a răspuns:

Se poate schimba si mai repede dar depinde de varsta ...Si depinde ce-l determina sa se schimbe...

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Paii daca chiar vrea sa se schimbe, se schimba.trebuie sa vrea si va puteawinking

| Bianca_papusha a răspuns:

Poate persoana debia acum a realizat ce are langa ea...Nu vezi ca totu se schimba intr-o fractiune de secunda, dapoi in 3 luni poti muta muntii din loc:->si nu uita iubirea te face mai bun

| Alexa_4801 a răspuns:

Depinde si de vointa persoanei respectivehappy daca si de gand sa il astepti pana se schimba orice este posibilwinking

| ~♥~da'mi un motiv sa te iubesc~♥~ a răspuns:

Dastraight face acum depinde de persoana. nu ai specificat multe lucruri, dar eu zic ca da, se poate schimba. :*

tu esti acea persoana?hee hee

| lalala_5386 explică:

Sa va explic.am fost 1 an si ceva cu acel baiat, timp in care el m`a inselat. m`am desp de el 3 luni iar acum ne-am impacat iar...se poarta foarte frumos, chiar foartebig grin nu m`a inselat pana acum.de aia intreb.acum chiar pare sa regrete ce a facut. da` nu stiu...

| lolitagirl a răspuns:

Nu prea cred... dar daca tine aceea persoana la tine sau o face pentru tine se poate.big grin

| Anonim_4683 a răspuns:

Nu, nu se poate schimba, dar se poate preface... sti tuuu multi incearca sa para altceva. Ca sa te schimbi radical trebuie sa te prefaci o perioada lunga de timp pana la urma iti vor intra in fire acele obiceiuri. Daca tu esti persoana in cauza lasa-i pe restul sa se schimbe. Sa iti spun si o vorba: "poti sa ramai aceiasi persoana chiar daca cei din jurul tau se schimba". Probabil din cauza asta ai senzatia ca ai nevoie de o schimbare. Incearca sa o faci sa inteleaga pe persoana in cauza. Dar gandeste-te tu ai crescut cu niste obiceiuri ai invatat in timp ce ai crescut nu se poate schimba totul intr-o luna 2 sau 3...

| raznu_cuc a răspuns:

Nu se poate atat de repede!