| marioaraMincinoasa a întrebat:

Credeti ca ciocolata poate face un cupu sa se iubeasca mai mult. de exemplu daca eu ii dau o ciocolata la un baiat el o sa ma iubeasca?

7 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Da, si daca-i dai o cutie de bomboane va casatoriti big grin.

| habibi2012 a răspuns:

Ca sa te iubeasca mult arata-i partile tale frumoase din caracter intelege-l si alintal

| Necunoscut112 a răspuns:

The power of chocolate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac aiubirea ar functiona doar k ciocolata...toti am fii fericiti..nu crezi?:happy

| blueheart a răspuns:

Daca o sa-i oferi si o noapte cu tine iubirea va dura pana se va topi ciocolata...batting eyelashes

| abNb a răspuns:

Nu se poate

| anamaria1607 a răspuns:

Nu cred, parerea mea este caci daca te iubeste cu adevarat nu are nevoie de nimic, totul vine de la sine, nu de la ciocolatahappy