| IAmWeasel a întrebat:

Credeti ca e normal sa nu ai prietena la 14 ani? Fara raspunsuri jignitoare sau la misto.

Fundaa

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este foarte normal.Sunt persoane care au prima relatie la peste 20 ani. Important este sa nu iti faci prietena doar de dragul de a o face sau numai ca sa fii in pas cu ceilalti colegi sau prieteni care poate au pe cineva. Timpul nu este pierdut, iar atunci cand vei simti fiori, te va furnica pielea pe tine si vei simti "fluturi in stomac", atunci poti sa te gandesti ca iti place de acea persoana si sa incerci mai mult.Mult succes!

5 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Desigur.happy

| rockalex2011 a răspuns:

Ba da. este normal. si varul meu e cu una de 14 ani

| BestMusiKLoveMusiK a răspuns:

Sall! Dragostea nu are o anumita varsta sa stii.Sunt oamnei de 20 de ani care abia acum si-au gasit dragostea.Deci nu te speria. Sper ca te-a ajutat sfatul meu.Bye!

| Alexandra2345 a răspuns:

Niciodata nu e tirziu...viata continua, dar sa stii s-o pretuiesti si sa inveti de la ea ce e bun si ce e rau, ca sa poti face concluzii.la 14 ani e c-am devreme, dar nu pot zice nimic ca eu de la 11 am avut prieten, dar acum ma gindesc, ca de la 11 pina la 15 ani, nu foarte multe intelegi, pot sa zic ca e o dragoste copilareasca.de la 16 ani viata e mai serioasa, dar nu cu mult, depinde si de persoana

| Mihai19MaxX a răspuns:

Eu am un prieten care are 21 de ani si nu a avut nici o iubita.stai tu linistit ca nu esti nici pe departe ultimul