| Alinn01 a întrebat:

Credeti ca e ok sa ceri iubitei sex oral dupa 3 luni de relatie?
Avem 17 ani amandoi

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonim5695 a răspuns:

Nu. Nu pentru ca nu ar fi normal, dar nu ceri niciodata la o fata pe care o respecti asa ceva. Daca o sa primesti sex oral, o sa il primesti atunci cand vrea ea. Incepe prin a-i face tu sex oral si o sa vezi ca toate vin de la sine. Sunt doar 3 luni de relatie, inca nu iti poti permite sa ii ceri asa ceva, iar daca o faci trebuei sa fii constient ca poti fi si refuzat sau interpretat urat!

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu conditia sa ii faci si tu ei.

| ania a răspuns:

Nu e ok nimic daca nu sunteti casatoriti.

| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil DOAR in situatia in care te oferi primul sa-i faci tu ei si apoi ii ceri ei sa-ti faca tie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este ok sa ceri iubitei sa-ti faca sex oral la 3 luni de relatie.

| Frank51 a răspuns:

Eu am cerut în prima zi, în ziua de azi nu te mai refuză nicio fată...

| Mayhem666 a răspuns:

E ok sa intrebi, dar nu se stie ce raspuns o sa primesti.

| ywar a răspuns:

Da, de ce nu? Eu m-as termina pe fata ei sau pe limba. Ii torni ceva tarie inainte de actiunea asta ca sa prinda curaj.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| CIaudiu a răspuns:

Daca ai de gand sa ii faci si tu ei, da.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, e ok.

| isemilia a răspuns:

Tu ai dreptul sa intrebi, ea are dreptul sa refuze. Da, desigur ca poti propune, insa asteapta-te si la un "nu". Daca tu nu ai vrea sa ii faci ei atunci mai bine mai astepti. (ar fi corect sa fii si tu dispus sa faci asta daca ea vrea - cat timp si ea e dispusa sa o faca pentru tine)

| Willis a răspuns:

Ca să fiți kit, faceți un 69.
Și amândoi veți fi bucuroși.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu, nu e ok sa ceri vreodata, fiecare organ are rolul lui. Ce poate oferi penisului tau gura partenerei si nu poate oferi vaginul ei?

| Alinn01 explică (pentru gogugogugogu):

Sexul oral este o forma mai usoara decat un sex in adevaratul sens

| gogugogugogu a răspuns (pentru Alinn01):

Gura partenerei nu este latrina, mi se pare absurd sa-i ceri asa ceva, indiferent de motiv, unei persoane careia ii mai spui si "te iubesc" din cand in cand. Un vagin umed este suficient intr-o armonie "normala".

| intrebcenustiu a răspuns:

E prea tarziu. trebuia sa ii ceri asta dupa a doua intalnire

| tigaie67 a răspuns:

Iubitul meu mi-a facut sex oral dupa o luna si a fost scarbit deoarece nu m-am ras im ziua aia la penis

| isemilia a răspuns (pentru tigaie67):

Si mai intrebai daca esti gay rolling on the floor. (aveai o intreabare, am vazut-o acum cateva minute)

| Alinn01 explică (pentru isemilia):

Ce intrebare?

| Alinn01 explică:

Si daca da, cum as putea sa intreb ca sa nu para prea direct?

| ovreaupemata a răspuns:

E foarte casa