| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e posibil ca un baiat de 19 ani sa se indragosteasca de o fata de 14? :olaughing [ cam stupida intrebarea. stiu :d]

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Bineinteles. Dragostea nu are varsta, sau cel putin diferenta asta nu e exagerata!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate dar nu e ceva normal, diferenta de varsta conteaza si mai ales e minora daca erau adulti era alta treaba si in plus nu puteau sa mentina relatia pana la adanci batraneti ca se saturau unul de celalalt

| Elena1234456 a răspuns:

Orice este posibil.

| Corina a răspuns:

Totul e posibil in ziua de azi, dar cred ca cel mai bine pentru el ar fi sa se gandeasca de doua ori inainte de a lega o astfel de prietenie. Diferenta de varsta este destul de maricica, conceptiile sunt diferite, necesitatile sunt de asemenea diferite, iar viata e privita din alte unghiuri. Parerea mea! Dar, daca nu sunt indiscreta, oare n-a mai gasit acel baiat o fata de varsta lui cu care sa se imprieteneasca? Din cate stiu eu, sunt cam 7 fete la un baiat, deci oferta este din belsug si are de unde sa aleaga. Cu sinceritate si prietenie!

| L0vely a răspuns:

Sigur ca da! Dar ai grija sa nu isi bata joc de tine...Se poate si astasad kiss

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da e posibil.nu e o diferenta asa mare. dar ai grija ce ii faci ca sa nu intri la corupere de minori.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar cind cistiga ceva experienta pleca sa exploreze. Imi pare rau dar e realitatea cruda. Cu stima.

| Cornulet a răspuns:

Este posibil, dar tine minte ca gandirea unui copil de 14 ani este totusi destul de diferit de cea a unui adult de vreo 20. Asa ca nu o sa iasa mai nimic.

| ĤöwCắnSέЄĺш2MyЄyέz a răspuns:

Apoia orice este posibillaughingEu cand am avut 12 ani am fost cu unu d 18 deci...tongue