| TheBlueButterfly a întrebat:

Credeti ca e posibil ca un baiat sa iubeasca o fata atat de mult incat sa doarma in acelasi pat cu ea fara sa-i ceara sa faca dragoste cu el? ( in conditiile in care stie ca fata nu doreste acest lucru)

Răspuns Câştigător
| LariiXD a răspuns:

Ai o parere gresita despre baieti laughing. intr-adevar sunt si genul de persoane obsedate de sex, dar nu toti sunt asa. mi se pare un lucru minunat sa adormi cu capul pe pieptul persoanei pe care o iubesti. asa ca curaj si distractie placuta >big grin

31 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Da! Se poate dormi langa un baiat si fara sa se ajunga la sex.

| Betty18 a răspuns:

Daca te respecta si iubeste cu adevarat da, dar daca va insista si te va fa! ce sa te simtit incomodat...e clar CE VREA...zii PA

| aryana1991 a răspuns:

Normal ca poti dormi cu prietenul far a face sex mai ales atunci cand relatia e una cat de cat serioasa si sunt sentimente in joc si mai ales daca ea nu vrea.doar nu sunt toti baieti niste motani in calduri.

| Purec a răspuns:

Dar ce crezi ca suntem noi? Brute in calduri? Nu suntem asa, stai tu linistita.

| Purec a răspuns:

Plus ca habar nu am cum e treaba cu "cere sa faca dragoste cu el" Dar ce suntem la paita? Cand faci dragoste..se intampla pur si simplu...vine totul de la sine. fara sa iti dai seama... nu merge asa cum vrei tu. Nu e ca si cum ceri asta

| adisuper a răspuns:

Da,ce este aşa greu? Fac asta frecvent.

| neutrino a răspuns:

Aici nu e vorba de iubire ci de intelegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se poate. Dar ai grija cui acorzi incredere, ca se poate sa iasa urat.

| LineGuide a răspuns:

Da este absolut posibil! Dragostea nu se masoara in partide de sex... Dragostea e mai presus de placere, ea fiind de fapt mai importanta decat sexul.Nu mai spun ca dupa primul contact sexual, dragostea isi pierde din tarie, si ntre timp dispare curiozitatea, si astfel iti dai seama ca desii ai crezut ca sexul te va apropia de el, te-a departat...
fundita?

| adriang95 a răspuns:

Pai de ce nu?

| yourFanta a răspuns:

Se poate, dc nu? daca iubesti o fata si stii ca daca tot insisti va poate afecta relatia, atunci nu mai are rost sa insisti.

| CarmenElenaa a răspuns:

Nu, barbatii sunt niste perversi!

| NeimaginabilA a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Scuze dar esti proasta

| Pitzipoanca a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Da, si femeile sunt niste zane neprihanite. Peste ce baieti/barbati ai dat?

| CarmenElenaa a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Eram sarcastica boule, si vezi cum vorbesti. te.a educat femeia de servici? ne cunaostem cumva ca sa iti permiti sa ma faci proasta?

| CarmenElenaa a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Cum am mai zis, eram saracstica!

| NeimaginabilA a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Nu am nevoie sa te cunosc, prostii se miros de la o posta, oricum te voi ruga sa faci din nou scoala deoarece profesoara ta de romana era drogata si te.a trecut din greseala, uita.te in ce hal scrii, i.mi lacrima ochii cand vad atatea greseli dar trebuie sa inteleg ca unii oameni s.au nascut pe dos. si cica erai ironica, ce sa zic... lasa ironia pentru cei ce pot fi ironici, ceea ce numesti tu ironie era o incercare patetica de a.ti acoperi nechibzuinta ta de a gandi.

| CarmenElenaa a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Amuzant rau :d si zi.mi la ce am gresit cu exceptia a doua cuvinte ' cunaostem' si 'saracstica', dar inteleg unii sunt prea tampiti ca sa isi dea seama cand o persoana greseste. si daca tot zici ca prostii se miros de la o posta inseamna ca tu duhnesti straight face adica na. nu am ce zice

| NeimaginabilA a răspuns (pentru CarmenElenaa):

I dreptate, sunt o prasta, daca as fi fost inteligenta nu as fi citit raspunsurile tale... o

| CarmenElenaa a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Amuzant rau laughing 'i dreptate, sunt o prasta' rolling on the floor

| NeimaginabilA a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Asa, asa nici macar nu pot scrie corect...

| CarmenElenaa a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Glumite

| NeimaginabilA a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Aha happy

| Andradutsa a răspuns:

Da, cred si stiu ca se poate happy uneori este mai important (acum vb in numele meu) sa dorm cu iubitul meu in acelasi pat, sa adormim imbratisati, sa ne trezim la fel. poate nu este la fel de important ca sexul, dar din punctul meu de vedere, o seara ca cea care ti-am povestit-o este de vis...

deci se poate!

| MaxEnergyzed a răspuns:

Da pentru ea ar face orice dar intr-un final tot acolo ajung...:-D

| wallent1n a răspuns:

Barbati sunt animale salbatice si cum vad o femeie o devoreaza...cam asa parere ai tu despre noi. Fi linistita ca daca te iubeste nu o sa iti ceara nimic; dar nu uita ca nu poti sa il ti prea mult pe loc, asa ca odata si odata o sa trebuiasca sa faceti pasul asta.

| StefanXy a răspuns:

Da...lol...eu pot face asta, o iubesc prea mult pe pisicuta mea

| Cosmin1095 a răspuns:

Pai logic ca poate nu suntem niste idioti daca fata nu vrea sau nu e pregatita inca astepti pana cand o sa vrea ea si gata dar daca fata vrea sa faca dragoste cu el logic ca ar trebui sa fi idiot ca sa rezisti laughing)

| Roxy6096 a răspuns:

El stie ca nu esti pregatita si te iubeste foarte mult si nu vrea sa te impuie sau sa iti zica hai ca totul va fi bine cind tu vei fi pregatita ii vei da un semn si el va sti ca acum e momentul in care ati putea face un pas mai mare in relatia voastra si da e posibil sa te iubeasca atit de mult

| rebecca987 a răspuns:

Da, este posibil.Dar ideea e ca nu toti barbatii sunt la fel.Eu am stat cu prietenul meu in pat ore is sir si eram singuri si nu s-a intamplat nimic.in schimb cunosc baieti care in momentul in care ai ramas singura cu ei incep sa te pipaie si etc.Acest aspect depinde de la baiat la baiat. Daca ai incredere in el, poti sa stai linistita.:* Fundita?

| Niikismy a răspuns:

Nu stiu, poate ca da, oricum n-am avut parte de asa ceva si nici nu vreau e o prostie! Din punctul meu de vedere, una este cand esti educat alta cand nu esti!