| Aladin1403 a întrebat:

Credeti ca este interesant sa te masturbezi cu o persoana pe care n-ai vazut-o niciodata?! Doar la telefon sa ii asculti vocea?! Credeti ca ar avea efect asupra orgasmului?! Sincer?! Eu as incerca asta...

27 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu sunt adepta. Nu văd nimic interesant sau excitant.

| Aladin1403 explică (pentru Ofiintă):

Ai incercat ca sa spui asta?! Eu sunt curios, multi au incercat si... au spus ca e fain.

| RAY a răspuns:

Orgasmul e mult mai puternic decat vezi un film porno, e foarte interesannt, doar ca nu prea gasesti gratis

| mihai69 a răspuns:

Păi parcă spuneai că deja o faci, nu că ai vrea să încerci.
Și nu prea contează ce credem noi. Dacă ție îți place, fă-o! dacă nu... nu. Altfel, ce rost are?!?

| Sofer a răspuns:

E interesant sa te masturbezi la web nu la telefon.

| Sarpelekingoo7 a răspuns (pentru Sofer):

Si cum e adica cu un tip?

| CodrutElian1990 a răspuns:

La telefon nu-mi place, dar face to face am facut-o de mai multe ori. Inclusiv reciproc.

| Sarpelekingoo7 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Cu baiat? si cum a fost?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sarpelekingoo7):

Da, cu baiat, cand eram adolescent. A fost foarte placut.

| Sarpelekingoo7 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Am inteles am incercat sa trimit mesaj privat dar nu pot

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sarpelekingoo7):

Nu poti deoarece esti doar junior.

| Sarpelekingoo7 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Naspa

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sarpelekingoo7):

Vroiai sa ma intrebi ceva? Nu poti aici?

| Sarpelekingoo7 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu prea pot intreba aici

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sarpelekingoo7):

O sa-ti trimit email-ul meu, sper sa-l primesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi interesant.
Dacă vrei, încearcă.Pe mine nu m-a tentat niciodată sexul la telefon.

| Aladin1403 explică (pentru anonim_4396):

E greu sa intalnesti o persoana de incredere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești cam pervers

| Octavian81 a răspuns:

Salut!
Sex phone adica masturbarea in timpul unei conversatii telefonice este o forma de sex ce merge in relatiile la distanta. Avand in vedere, ca mai nou, te poti si vedea, prin WhatsApp sau Facebook Mess, puteti incerca si video sex call.
Este foarte fain, eu am incercat. Va dati instructiuni unul altuia ce sa faceti, va impartasiti fanteziile. Incearca daca si ea e de acord.
Succes si placeri maxime!

| Aladin1403 explică (pentru Octavian81):

Te salut, as incerca, dar... e greu sa intalnesti o astfel de persoana.

| PopaCristian a răspuns:

Sunt destui care fac sex phone, eu am facut-o de cateva ori, e o experienta interesanta dar nu se compara cu sexul real. Merita incercat odata.

| Sarpelekingoo7 a răspuns:

E tentant...

| Idkkkkkmaaannnnn a răspuns:

Cu totii avem fantezii diferite, deci de ce nu
mai interesant ar fi face to facehappy

| Aladin1403 explică (pentru Idkkkkkmaaannnnn):

Exact asta am spus. Poate e interesant si asa, fara obligatii etc.

| YesSavannah a răspuns:

Incearca daca simti asta! Nu esti singurul cu o curiozitate ca asta, multi au incercat.Iti dai seama ca ar trebui sa existe o conexiune intre voi doi chiar daca este o persoana straina.Nu, nu are cum sa aiba efext asupra orgasmului.