| Mariussxxx a întrebat:

Credeți că este vreo diferență între o femeie care face videochat și o femeie care face sex pe bani, din punct de vedere moral?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Poate nu e chiar așa. Una își vinde trupul, cealaltă își vinde doar imaginea. Moral, probabil nu e nici o diferență. (asta era întrebarea)
Dar numai moral.

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Da, logic. Una face sex ca sa faca bani, una nu face sex ca sa faca bani. Nu vezi nici o diferenta?

| siriusblack98 a răspuns:

Din punct de vedere MORAL? Niciuna. Poate doar femeilor sa li se para vreo diferenta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e mare diferenta din punct de vedere moral amandoua isi vand trupul pentru bani doar ca una are contact direct cu clientul pe cand cealalalta nu.

| Hammurabi a răspuns (pentru HazelEyes77):

Poate nu e chiar așa. Una își vinde trupul, cealaltă își vinde doar imaginea. Moral, probabil nu e nici o diferență. (asta era întrebarea)
Dar numai moral.

| freesextubelive a răspuns:

Da, doua lucruri diferite

| Matei_Ciprian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Cat e tarifu?