| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca femeilor le place/displace daca scot sunete in timp ce fac sex?
Sunt ciudat eu? Ce ne diferenieaza unii de altii, cei care gem si cei care nu scot nici un sunet?
Va intreb asta pentru ca, observ ca este ciudat pentru o fata ca un barbat sa isi exprime placerea...

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie îmi place

| Emma30555 a răspuns:

Poate li se pare ciudat fiindcă foștii lor iubiți nu făceau asta, si probabil în general sunt mai puțini băieți / bărbați care se manifesta vocal în timpul sexului dar nu e nimic greșit dacă e ceva natural, în general și pe băieți ii enervează dacă li se par nenaturale sau prefăcute gemetele pe care le fac partenerele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întreab-o pe vecinawinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A auzit ea mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca in toate filmele porno pe care le vizionez cu placere, si barbatul si femeia gem ca nebunii de placere, clar nu e un lucru rusinos sau ciudat. Succes la gemete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut

Depinde cu cine faci asta, mie mi s-a întâmplat doar să le placă cu toate fetele cu care am fost, pentru că îmi place să mă manifest

Acum depinde de fiecare cum se manifestă și de celălat dacă îi place sau nu

Succes!

| GabrielaaGabiiii a răspuns:

Sincer. Mie imi place. Adica ma excita si bucura, ca si el simte placere cu mine happy

| anonim_4396 explică (pentru GabrielaaGabiiii):

Interesant, nu de alta dar multi nu cred ca stiu cum este sexul defapt....este despre amundoi, o atentie reciproca, nu doar sa i provoci placere tipei si atat.

| Bibi69c a răspuns:

Ador când aud un bărbat strigând și spunând mi ca ii place, sau ce vrea sa ii fac! Nu e nimic greșit în a scoate sunete, cum o femeie o face o poate face și un bărbat. Dar sunt femei care nu accepta asta

| anonim_4396 explică (pentru Bibi69c):

Da e ciudat, unele nu vor ca vezi domne i considera gay, ca numai ele au voia sa se exprime, mi se pare absurd si penibil ca o femeie sa nu accepte ca sa vada pe barbatul ei sa fie satisfacut.

| anonim_4396 explică (pentru Bibi69c):

Dar mie imi e un pic greu sa ajung in punctul ala, deoarece eu am avut doar aventuri...
Dar ca sa ajung cum ai spus tu sa-i faci ce vrea, trebuie sa il iubesti nu? intreb asta ca eu niciodata nu am trait sa ma iubeasca cineva, sa stiu cum este...

| Bibi69c a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu dacă e neaparat, e singurul bărbat din viața mea deci nu știu ce sa îți răspund.O femeie dacă te face sa te simți bine poți ajunge acolo, dacă e o femeie care știe ce face