| VrRos808 a întrebat:

Credeți că fetele se tem de băieți?
Și pe Instagram multe fete au la urmărire numai fete și cei care sunt băieți, sunt artiști cunoscuți.
Un băiat de rând de ce nu e apreciat?
Dacă nu suntem artiști sau cântăreți nu suntem atractivi în ochii unei fete?
Dacă ești mai direct de fel ești considerat disperat,dacă ești cuminte ești considerat invizibil, dacă ești rău e bine.
Ce s-a întâmplat cu fetele...
Cat de frumos trebuie sa fiu ca să pot vorbi și eu cu o fată că nici la mesaje pe messenger indiferent de cât de interesant ar fi mesajul, nu răspunde nici o fată, în realitate oare tot asa sunt când le abordezi, te ignoră?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Da, fetele se tem de baieti. Sunt multi care fac obsesii pentru ele, le hartuiesc, este ceva foarte stresant. Dac vrei sa cunosti o fata schimba un pic atitudinea de disperat fiindca asa nu ai jici o sansa. Ca sa ai succes cu o fata, nu trebuie sa te milogesti, nu trebuie sa insisti, dimpotriva trebuie sa pari sigur pe tine,, relaxat si natural. Nu cersi atentntia unei fete niciodata. Citeste si tu carti in acest sens, ceva nu este ok la atitudinea ta in raport cu ele. Vezi cum procedeaza ceilalti baieti care au succes la fete si fa ca ei sau inspira te de la ei. Fii receptiv la semnalele pe care le dau fetele. Nu fii anost, depresiv, ciudat cand porti discutie cu ele. Este in regula sa fii timid, dar nu fii ciudat. Nu este vorba desore frumusete ci despre comportament in societate. Sau mai lasa si tu din pretentii, poate te uiti la fete care nu sunt potrivite tie

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar baieti inteligenti si cuminti sunt apreciati si cautati, misoginii si cei cu vocabular urat ca tine, sunt aruncati si huliti, fiindca nu merita nici o atentie din partea fetelor.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Pămpălău.