| mihkunmk a întrebat:

Credeti ca Iisus a murit virgin?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu-i treaba ta.

18 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Bah buna intrebare. cred ca si el si-a traso macar o data sau nah nu stiu
[vb cam urat dar daca ai pus intrebarea a trebuie sa raspund]

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Vrei sa il dizvirginezi tu si noi nu stim?

| Daniella a răspuns:

Nu cred ca se pun astfel de intrebari happy

| Venator a răspuns:

Iisus asta nici nu a existat. Nu sunt dovezi cum ca el ar fi existat si facut ce scrie in cartea aia scrisa de un drogat ( biblia )

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Dece vroiai sa il ai u pentru prima data dupa ce mori rolling on the floor

| Angelofdarkness862 a răspuns:

@Razvuaroundthefaggz nu erau 12 drogati ci 12 betivi deoarece drogurile nu erau inventate pe atunci rolling on the floor

| CapacDeBere a răspuns:

Ce intrebari timpite puteti pune

| Angel133 a răspuns:

laughinglaughingrolling on the floor frate am murit de ras citesc intrebarea dra mai ales raspunsurilelaughinglaughinglaughing frate cu oameni pot fi pe planeta asta

| FeTizZa a răspuns:

Isus nu e mort!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

1.,Iisus"se scrie cu 2 de,, i"
2. Iisus a murit pentru noi, deci nu trebuie sa vorbesti asa!
3.Tu si cei care au raspuns in bataie de joc la aceasta intrebare sunteti o gramada mare de prosti!

| LineGuide a răspuns (pentru PufuleţiCuCaramel):

Tu care? Te rog specifica
Are dreptate IIsus se scrie cu doi de I.Dar de nervi ce aveam atunci nu m-am mai controlat, si am uitat sa reprosez si asta!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns (pentru LineGuide):

Cel care a pus intrebarea!

| LineGuide a răspuns:

Ce intrebare e asta? Esti Ortodox?
Dc puneti astfel de intrebari!
Si referitor la raspunsuri:Sunteti niste spurcati!
Voi dc nu va convertiti la satanici!
Ateilor! N-aveti dc sa traiti!
Voi o sa muriti chiniti si schinjuiti! Si dupa moarte o sa ardeti in ghena!

| megadeth_5578 a răspuns:

Buna intrebare asta!laughing poate fi clasificata la intrebari fara raspuns

| ChalkOutline a răspuns:

Looool ce intrebare rolling on the floor straight face La asta te gandesti tu?

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

@Venator,acelasi lucru as fi vrut sa il zic si eu cu exceptia bibliei, pentru ca biblia a fost scrisa de vreo 12 drogati.

| mihkunmk explică:

IISIXNIKA ma tu o sa mori in WC atunci cand teor vdea parinti ca esti asa idiot si eu crd ca nai nici mcar 3 ani la ce minte aiuh ba "Dumnezeule"!

| RRRRRR a răspuns:

Nu cred. a existat maria magdalena.