| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca iubitul vostru/iubita voastra nu are voie sa flirteze cu alte persoane de sex opus?

Răspuns Câştigător
| catandry a răspuns:

Bineinteles ca nu are voie.Este iubit-ul(a) mea. Daca nu are chef de o relatie serioasa sa imi spuna si atunci liber, flirteaza dar nu imi spune mie nimic daca si eu fac la fel.Sau stabileste termenii relatiei de la inceput, nu tu faci ce vrei dar eu fereasca Dumnezeu sa incerc doar sa ma uit la altcineva.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raluca44 a răspuns:

Atata timp cat este cu mine, avem o relatie, ne iubim, nu are voie. daca face asa ceva inseamna ca are o simpatie mai aparte fata de acea persoana.eu una nu i-as permite asta iubitului meu in caz ca l-ar bate vreun gand de genu.cum eu nu o pot face pentru ca nu imi permite el, este gelos si plus de asta nu vreau eu sa ma cert cu el, nici el nu are voie.nu mi se pare normal.

| babyloving a răspuns:

Daca este doar o poveste prieteneasca atunci nu are nimic, dar daca are o iubi si flirteaza cu alta si face tot felul de gesturi si lucruri pentru ea e nesimtit si nu ar avea voie.

| AlexR a răspuns:

Eu cred ca nu are nevoie