| AcelasiEu3 a întrebat:

Credeti ca la 15 ani e normal sa ai 7 cm la penis? Dau funda celui care explica de ce...

Răspuns Câştigător
| ralukuu a răspuns:

Dah..nu te panica daca ti se pare in neregula deoarece asa esti tuh.are timp sa mai creasca...

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alejandra4785 a răspuns:

E normal

| Snicket a răspuns:

Nu e normal, du-te la doctor

| W3R4 a răspuns:

Ei,se pare ca mama natura n-a fost prea generoasa cu tine... straight face
Dar nu te ingrijora, are timp sa creasca pana la 20 si ceva de ani...
Trebuie doar sa ai rabdare...desi unii nu prea au virtutea asta laughing

| SakonSIUkon a răspuns:

Cuii ii pasa?

| catosp a răspuns:

Da e normal daca afara e -10 grade.

| RemusAndrei a răspuns:

Doamne ce oamenii... isi masoara marimea penisului cu rigla/metru si intreaba daca e bine...

| needTOknow a răspuns:

laughing la -10 grade ar putea atinge cota de 2-3 cm laughing