| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că ma place si el? Ieri, s-a apropiat mai mult de mine si am vb, si cand vb se apropia foarte mult de mine si ma privea în ochi și se uita mereu la mine zâmbind si ma uitam si eu si ii zâmbeam. Oare i s-a parut ciudat ca la un moment dat m-am uitat la el, si el se uita la mine si am ramas amândoi intepeniti si ne zambeam si mi s-a parut ciudat, încât m-am emoționat, cred ca m-am înroșit si am devenit agitată si am dat din umeri ca si cum nu s-ar fi întâmplat nimic si după nu m-am mai uitat? În fiecare zi mi se intampla asta. Dc? Si dc el imi da doar mie like-uri pe Facebook din toate fetele, dar dc imi da doar la pozele cu mine si la cele cu flori sau peisaje (poze facute de mine) nu-mi da? Va rog sa-mi răspundeți la toate intrebarile daca se poate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA te place si el dar o fi mai timid.

4 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

El cand se gandeste la tine cred ca face asta https://www.youtube.com/watch?v=Y8JUOMRe3ZI

| Romanul86 a răspuns:

Îi place de tine. Arată-i și tu că îl placi cât îți arată și el că te place.

| artemidak a răspuns:

Cel mai probabil te place!
Și e mai rușinos!
Incearca sa vorbești cu el despre cine place sau ceva.

| AnaB14 a răspuns:

Da,cu siguranță te place.